reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Ogólnie picie ma duży wpływ na śluz chociaż na pewno nie jest magicznym rozwiązaniem, ale jeśli zawsze miałaś śluz a teraz nie to warto się przyjrzeć czy nie pijesz jednak mniej.
Możesz sobie zapodawać siemie lniane najlepiej świeżo mielone, też powinno trochę pomóc
Może tak być, że nieco mniej, dzięki za radę!🙂
Co jeszcze może pozytywnie wpłynąć na śluz?
Chociaż i tak chyba coś z kwasem hialuronowym se zakupię co by się tak nie męczyć …
 
reklama
A w jakiej formie jadłaś? Mielone do jedzenia dodawałaś, czy na „sucho” po prostu?
ja mam młynek do mielenia kawy, taki najprostszy za 50 zł. Bezpośrednio przed jedzeniem mieliłam. Czasem jadłam na sucho (lubię ten pył 😂 ) normalnie łyżeczką z tego młynka :D a czasem posypywałamkanapki, dodaję do serka wiejskiego lub jogurtu :) Albo posypywałam sałatki.
 
ja mam młynek do mielenia kawy, taki najprostszy za 50 zł. Bezpośrednio przed jedzeniem mieliłam. Czasem jadłam na sucho (lubię ten pył 😂 ) normalnie łyżeczką z tego młynka :D a czasem posypywałamkanapki, dodaję do serka wiejskiego lub jogurtu :) Albo posypywałam sałatki.
Ja to mogę jeść na sucho też, tak jem ostropest właśnie :).
Też mam taki młynek, stary codziennie w nim mieli sobie siemię właśnie, więc zacznę i ja 😁
 
reklama
Do góry