reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Hej dziewczyny 🙂 szukam jakiegoś pocieszenia promyka nadziei że może akurat teraz się udało i że sobie nic nie wkręcam. 2 lata temu poroniłam w 7 tyg. Mam już synka 4,5 roku. Od roku staramy się o dzidziusia ale się nie udaje. Ostatnio miałam problemy z miesiaczka. Gdy miałam wizytę u ginekologa okazało się że mam owulacje i że mamy działać. Dodatkowo dostałam luteine. I teraz nie wiem czy bolace piersi, bordowe sutki, zmęczenie, lekki bol podbrzusza może być początkowymi objawami ciazy czy to przez luteine. Co o tym myślicie dziewczyny ?
 
reklama
Hej dziewczyny 🙂 szukam jakiegoś pocieszenia promyka nadziei że może akurat teraz się udało i że sobie nic nie wkręcam. 2 lata temu poroniłam w 7 tyg. Mam już synka 4,5 roku. Od roku staramy się o dzidziusia ale się nie udaje. Ostatnio miałam problemy z miesiaczka. Gdy miałam wizytę u ginekologa okazało się że mam owulacje i że mamy działać. Dodatkowo dostałam luteine. I teraz nie wiem czy bolace piersi, bordowe sutki, zmęczenie, lekki bol podbrzusza może być początkowymi objawami ciazy czy to przez luteine. Co o tym myślicie dziewczyny ?

Sądzę, że jeśli podejrzewasz ciążę to powinnaś zrobić test
 
Owulacja była tydzień temu w środę. Nie wiem czy to nie za wcześnie

Jeśli za wcześnie na test to i na objawy ciąży za wcześnie 😁 to jest nierozerwalna para. Nie ma objawów ciąży bez ciąży. Zatem zrób test i wszystko się wyjaśni, albo to objawy ciąży i będziesz mogła zamienić stres na radość, albo to nie są objawy ciąży i będziesz spokojnie czekać dalej
 
Hej dziewczyny 🙂 szukam jakiegoś pocieszenia promyka nadziei że może akurat teraz się udało i że sobie nic nie wkręcam. 2 lata temu poroniłam w 7 tyg. Mam już synka 4,5 roku. Od roku staramy się o dzidziusia ale się nie udaje. Ostatnio miałam problemy z miesiaczka. Gdy miałam wizytę u ginekologa okazało się że mam owulacje i że mamy działać. Dodatkowo dostałam luteine. I teraz nie wiem czy bolace piersi, bordowe sutki, zmęczenie, lekki bol podbrzusza może być początkowymi objawami ciazy czy to przez luteine. Co o tym myślicie dziewczyny ?
Też spóźniała mi się miesiączka i poszłam do lekarza, wykluczył ciążę I przepisał duphaston (działa podobnie do luteiny). Dziś biorę ostatnie tabletki ale od 3 doby przyjmowania mam objawy takie jak Ty.. podobno to typowe przy przyjmowaniu progesteronu;) Zrob test za tydzień albo idź na betę.
 
Heej :( myśle o Was ale jakoś tak ciężko mi wrócić. Miałam robione hsg i wyszło ze jeden jajowód totalnie niedrozny. Lekarz kazał nam się starać jeszcze 3 miesiące, a później powtórzyć amh i nasienie i w zależności od wyników będzie rekomendował in vitro… 3 miesiące minęły, ciąży brak, brak mi sił, słów, chęci… :( na około oczywiście wysyp ciąż u koleżanek. Czuje się perfidnie
Kochana ❤️ Wśród tych „starych” staraczek coraz częściej przewija się temat ivf, nie jesteś w tym bagnie sama ❤️ Kilka z nas nawet już podeszło do procedur, niektórym się udało, innym niestety jeszcze nie. Wiem, ze to żadne pocieszenie, chodzi mi o to, ze jak będziesz potrzebowała się wygadać komuś kto zjadł na tym zęby i przechodzi dokładnie ta sama drogę cierniowa co Ty, to zawsze chodź do nas :) teraz glownie przyniosłyśmy się na tematy kreskowe:)
 
Dzięki, wiem że nie ma dużo czasu i dlatego postaramy się jak najszybciej zasięgnąć opinii drugiego lekarza i podjąć decyzję. Nigdy nie zastanawialiśmy się nad in-vitro i dlatego jest to dla nas trudna decyzja:(
Nic się nie martw, myślę, że znajdzie się jakieś rozwiązanie. Najlepiej mieć zaufanego lekarza wtedy jest łatwej.
Ja dostałam miesiączce w 25 dniu - szok bo zawsze miałam długie cykle nawet z duphastonem. Jutro idę zrobić resztę badań z krwi i za tydzień wizyta.
 
Nic się nie martw, myślę, że znajdzie się jakieś rozwiązanie. Najlepiej mieć zaufanego lekarza wtedy jest łatwej.
Ja dostałam miesiączce w 25 dniu - szok bo zawsze miałam długie cykle nawet z duphastonem. Jutro idę zrobić resztę badań z krwi i za tydzień wizyta.
Mam nadzieję, że drugi lekarz znajdzie jednak światełko w tunelu, gdzie in vitro będzie ostatecznością. Mój mąż zapisał się dzisiaj na powtórzenie badania nasienia i 20 listopada mamy wizytę u innego specjalisty.
 
reklama
Cześć dziewczyny ;) po kilku latach starań i kilku stratach jestem wypalona i najchętniej bym już przestała się starać ale czuje ze nie mogę odpuścić.

Aktualnie 7 dzień cyklu ...kolejnego

Macie jakieś sposoby które pomogą ?
Aktualnie biorę metforminie bo mam problemy z gospodarką cukrową ale jakoś efektow nie ma ;(
 
Do góry