reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Udzielałam się na tematy ktore znałam i większość to pytałam bo dopiero swoja karierę zaczynałam. Jednak nieudane cykle powodowały że znikałam z forum na kilka mscy ale jakoś zawsze powracalam🙃
a przypomnisz mi swoją historię? Ile starań, jakie problemy?
Powiem Ci, że jak śmigam po forum i widzę znajome nicki to jak w każdy profil wchodzę to każda dziewczyna udziela się na wątkach mamowych... boli to trochę :(
 
a przypomnisz mi swoją historię? Ile starań, jakie problemy?
Powiem Ci, że jak śmigam po forum i widzę znajome nicki to jak w każdy profil wchodzę to każda dziewczyna udziela się na wątkach mamowych... boli to trochę :(
Pierwsza ciaza nie planowana odkryta dopiero w 7t2d🙈 jednak Obumarcie płodu w 11t2d . 6.06.2018 Właśnie dziś 4 lata temu...😇 Oczyściłam się sama bez zabiegu. Później w 2020 ciaza biochem i tak do teraz.. z problemow zdrowotnych to tarczyca hashimoto, guzki na tarczycy niedoczynność, pozwyzszone anty tpo I anty tg No i teraz hiperprolaktynemia. Starego nie mogę przekonać na badanie nasienia ale jestem bliżej celu🙃
Stary tez po zakrzepicy także nie jest kolorowo...😬
 
Pierwsza ciaza nie planowana odkryta dopiero w 7t2d🙈 jednak Obumarcie płodu w 11t2d . Właśnie dziś 4 lata temu...😇 Oczyściłam się sama bez zabiegu. Później w 2020 ciaza biochem i tak do teraz.. z problemow zdrowotnych to tarczyca hashimoto, guzki na tarczycy niedoczynność, pozwyzszone anty tpo I anty tg No i teraz hiperprolaktynemia. Starego nie mogę przekonać na badanie nasienia ale jestem bliżej celu🙃
Niech stary nie odwala i nie udaje, że tego nie robi :D co za różnica czy w chusteczke czy do kubka... :D
 
Wgl byłam dzisiaj u endo i jadę aktualnie do innego... Mam tsh 3,8 po prawie 2,5 miesiącach brania euthyroxu 50. Jak byłam u niego poprzednio, miałam z dnia na dzień tsh 6,9 i 4,8. Więc teraz spadek po takim czasie tylko o 1 (biorąc pod uwagę 4,8) wydaje mi się jakiś mały bardzo... Myślałam że da mi teraz 75, a on mówi że na zmianę brać jeden dzień 50, drugi 75..... Jakoś nie jestem do tego przekonana, mam wrażenie, że tym sposobem to mi będzie kuffffa spadało z rok do pożądanego tsh. Ciekawe co powie ten drugi endo🤔 co o tym myślicie 🤔
U Mnie tsh tez niestety szalejące...
Brałam euthyrox 4 x w tygodniu 50 i 3 razy 75 tsh bardzo mi spadło wynosiło 0,04.. więc zmienione miałam dawkowanie na 5x 50 i 2 x 75.. w kwietniu zaczęłam średnio się czuć 30 kwietnia wynosiło 7,5 a za 4 dni już prawie 10... więc umówiłam się na wizytę u endokrynologa.. w międzyczasie zrobiłam krzywa cukrową, insulinowa i powtórzyłam tsh oglądnie 16 maja moje tsh wynosiło 2, 05... nie uwierzyłam więc kolejnego dnia powierzyłam i wynik prawie 5... poszłam do endokrynologa i zmieniła mi po prostu lek.. biorę teraz tirosint sol w takich samych dawkach 4 x w tygodniu 50 i 3 x w tygodniu 75.. powtórzyłam badania po 2 tygodniach, podobno powinno się powtarzać co najmniej po miesiącu moje tsh wynosi 3,57.. I ATPO 1300... Moja tarczyca robi co chce 😪
 
a weźcie powiedzcie, czy któraś z Was ma jakiś maly samochód i jaki i czy fajnie się nim jeździ. Myślę, jaki sobie kupić i narazie przyszła mi do głowy skoda fabia
tylko toyotka🥰 ja po zdaniu prawka mialam bardzo długa przerwę, później tylko automat ale postanowiłam kupić sobie małe autko zebg śmigać tak po miejscu, do pracy itp. Mąż mnie namówił na toyotę aygo🙃 i jestem mega zadowolona.
 
reklama
Mi teraz endo powiedziała, że ona wgl by nie brała tego euthyroxu 75,bo to za szybko😶 nie wydaje mi się żeby dwa miesiące to było za szybko na jakąś niewielką zmianę... Nic no, będę brała tak, jak pierwszy lekarz zalecił, a później się zobaczy
 
Do góry