reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Ja w liceum miałam mini coopera i był super :)
Ale z wiekiem pokochałam większe rozmiary :p
Mini Cooper ❤️ moje mini marzenie xD
Jak robiłam prawo jazdy 10 lat temu to bardzo chciałam mieć Mini ale nie było mnie stać xD

A teraz mamy wielki czołg, Peugeota 407 SW, bo mieliśmy w nim tę trójkę dzieci co ich się nie doczekaliśmy wozić. Tego zdecydowanie @Ladycarooo nie polecam na początek przygody z parkowaniem :p.
 
Żmijki, może Wy mi polecicie jakiś sklep stacjonarny albo internetowy, gdzie znajdę fajne t-shirt z dobrego materiału ? 🙏
Ostatnio kupiłam dwa w TK Maxx ale tak generalnie to też szukam. Żeby nie były szmatlawe i się nie robiły krzywe po jednym praniu. Podobno Gego jest spoko ale osobiście jeszcze żadnego nie mam.
 
Mini Cooper ❤️ moje mini marzenie xD
Jak robiłam prawo jazdy 10 lat temu to bardzo chciałam mieć Mini ale nie było mnie stać xD

A teraz mamy wielki czołg, Peugeota 407 SW, bo mieliśmy w nim tę trójkę dzieci co ich się nie doczekaliśmy wozić. Tego zdecydowanie @Ladycarooo nie polecam na początek przygody z parkowaniem :p.
no ja już tą mazdą mam problemy więc napewno na loche sie nie zdcyduje :D
 
Żmijki, może Wy mi polecicie jakiś sklep stacjonarny albo internetowy, gdzie znajdę fajne t-shirt z dobrego materiału ? 🙏
ja jestem ostatnio zakochana w PLNY LALA 🙈
Koszulki nie są tanie, ogólnie mają drogie ciuchy ale warto polować na promki 😀
Często są też ich kampanie na Limango czy Modivo 🛍
 
reklama
no ja już tą mazdą mam problemy więc napewno na loche sie nie zdcyduje :D
Punto mi się podobało :D. W sensie nie wiem jakie masz wymagania co do ceny i klasy tego samochodu ale mój kuzyn jako swój pierwszy samochód kupił sobie Punto i tym to się zajebiście jeździło. Można było zaparkować pod Castoramą i nawet drzwi otworzyć a nie to co w naszym czołgu :p.
 
Do góry