reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
reklama
Boszeee, jak ludzie karmią się taką nienawiścią, żółcią i byciem wrednym. Nienawidzę tego na skroś, nie wiem czy to w każdej pracy taki typ się musi trafić?? 🤬

Słuchajcie, u mnie dziś taka historia:byłam na skupie złomu, likwidujemy najstarszą część zakładu, jeżdżę doglądać wagi wywożonych sprzętów i śmieci etc. No i na tym skupie było mega błoto i kałuże(zapamiętajcie ten element bo to ważne) i lata tam taki Janusz biznesu, stary, zgrzybiały ale myśli, że boski jak Alvaro czy Massimo, co mu do pięt nawet nie dorastają 🙄 i tenże Janusz zarywał mnie już na dzień dobry (czy Wy też tak macie , że zawsze jakieś stare capy się śliną na Wasz widok?? No u mnie to mus, ja mam tego pecha) rzuca tekstami w stylu uuu jakie nóżki ma panieneczka albo za taki uśmiech to bym za panią w ogień skoczył etc itd. Oczywiście cięte riposty poszły w stylu, że by mu się futro zajęło w tym ogniu bo obleśnie owłosiony itd tudzież uśmiech za uśmiech proszę Pana bo ja wiem ile koronki kosztują 🤣😂 minę miał bezcenną, moi pracownicy lali ze śmiechu. Janusz bo trzecim spławieniu spąsowiał i próbował podciągając rozwlekłe portki dziarskim krokiem do kanciapy wrócić i uwagą... werble...🥁 potknął się i wyjebał w największą kałużę 🤣 dziewczyny ja myślałam, że się zapowietrzę z radości 😂 bo na domiar złego to była ta kałuża przez którą mnie przenieść chciał co bym pantofelków nie uciapciała 😜 i ja wiem, że nie ładnie się śmiać ale pod koniec również płakałam, cóż począć, że ze śmiechu 🤣🤣🤣
Przepraszam, że było tak długoooo 😘
🤣🤣🤣
 
Do góry