reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
A mam pytanie o badania hormonalne bo będę robić (jak już okres łaskawie się pojawi) fsh, lh, estradiol i prolaktyne - na to mam skierowane.
Mądre głowy - polecacie coś jeszcze?
 
A mam pytanie o badania hormonalne bo będę robić (jak już okres łaskawie się pojawi) fsh, lh, estradiol i prolaktyne - na to mam skierowane.
Mądre głowy - polecacie coś jeszcze?
No i wiadomo ze mozna by jeszcze b12, ferrytyne, kwas foliowy, kortyzol, homocysteine, insulina i Glukoza i wiele wiele innych, zależy co kiedykolwiek wyskakiwało poza normy
 
Ala Zielazna że Slupcy. Właśnie to był najszybszy termin u niej bo mam guzki na tarczycy około miesiąca półtora czekalam na 2 wizytę. Odrazu skierowała mnie na oddzial na badania hormonów ☺
A myślisz że jak pójdę i powiem że nie mogę zajść w ciążę to sama przepisze skierowanie na różne hormony czy muszę iść z listą badań które chce zrobić i się prosić?
A na oddział w Słupcy cie skierowała? Musiałaś leżeć w szpitalu? Czy tylko pobrali krew i tyle?

Jak mi się nie uda w tym cyklu to chciałabym na nowo zrobić badania hormonów. A nigdy żaden lekarz nie skierował mnie na prolaktyne🤔 kiedy się ją bada?
 
reklama
Cześć 😊 chciałam się przywitać i przy okazji zadać kilka pytań 😊 do tej pory zaglądałam do Was tylko czasami, ale przyszedł najwyższy czas, aby być z Wami na bieżąco.
Tak w skrócie to staramy się z mężem o maluszka prawie 2lata. Moje wyniki są niby ok, w przyszłym tygodniu czeka mnie badanie drożności jajowodów. Natomiast mąż ma słabe wyniki nasienia + żylaki. Polecicie gdzie w Krakowie lub okolicy mogę go umówić na usunięcie żylaków powrózka nasiennego, jakiego lekarza wybrać i czy da się to załatwić na NFZ?
 
Do góry