reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
W żadnym momencie nie nazwałam was żmijami, to padło już później. Nie, nie żal mi zdrowia, bo może jakimś cudem którejś z was jednak wpadnie do głowy myśl żeby po prostu czasami być minimalnie milszym dla kogoś? Ze ktoś NAPRAWDĘ może szczerze życzyć wam dobrze?
Kochana, jesteś tutaj za krótko, nie za dobrze zakończyłam swoją przygodę. Wiec wybacz ale kim Ty jesteś żeby oczekiwać ze obce Ci dorosłe osoby będą teraz siedzieć i zastanawiać się jak zmienić swój charakter bo tak im powiedziała babka na forum ?
Poza tym, nie zamierzam słuchać jakiejkolwiek rady od osoby, która „chce dobrze” piszą ze nie życzy komuś dziecka. Sory ale nie. Nawet w emocjach takie słowa nie powinny paść.
Idź już stad, na inny wątek i tam głowy swoje słowo i licz na gorno wdzięcznych za te mądre i pokrzepiające słowa.
 
Wierzę, że w końcu mi się uda albo raz na zawsze zamknę ten temat w swoim życiu. Póki co chce zrobić histeroskopie i jakoś ogarnąć to moje nieszczęsne endo.
Kolejny cykl odpuszczam bo gdyby się a nóż miało udać to bardzo nie chce rodzić w marcu.
A, że remont będzie trwał przynajmniej do sierpnia to luzik 😂
 
Wierzę, że w końcu mi się uda albo raz na zawsze zamknę ten temat w swoim życiu. Póki co chce zrobić histeroskopie i jakoś ogarnąć to moje nieszczęsne endo.
Kolejny cykl odpuszczam bo gdyby się a nóż miało udać to bardzo nie chce rodzić w marcu.
A, że remont będzie trwał przynajmniej do sierpnia to luzik 😂
UUUUU odpuszczasz, wiesz co to znaczy? :D
 
reklama
Wierzę, że w końcu mi się uda albo raz na zawsze zamknę ten temat w swoim życiu. Póki co chce zrobić histeroskopie i jakoś ogarnąć to moje nieszczęsne endo.
Kolejny cykl odpuszczam bo gdyby się a nóż miało udać to bardzo nie chce rodzić w marcu.
A, że remont będzie trwał przynajmniej do sierpnia to luzik 😂
Trzymam kciuki i pamiętaj, że jesteśmy z Tobą ❤️
 
Do góry