reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
@Zazuu a o czym mówi estradiol przed owu? Tez nigdy nie badałam

Generalnie Estradiol pobudza wzrost endometrium i zbadany przed owu potwierdza dojrzałość pęcherzyka. Ogólnie te żeńskie hormony są istotne w procesie zapłodnienia.
Tu ładnie opisują
 
No pięknie kochana gratki ❤️❤️❤️ stary pewnie oszaleje 🥳
Ja bym chyba nie wytrzymała z czekaniem żeby powiedzieć :D Jak mam złe dni i się kłócimy to myślę że zrobię mu na złość tym że odrazu nie powiem 😂 Ale że mnie wredota.
błagam tylko nie luty, tylko nie luty 🙏😂
TO SAMO pomyślałam! Bo ja jeszcze mam szanse na luty 🤞
Ja nie rozumiem, dlaczego bana nie dostają właśnie tacy ludzie, którzy wchodzą np. Na staraczki i piszą „siema jestem w ciąży”
Albo tacy którzy życzą na tym forum innym, by Ci nigdy nie mieli dzieci. Wtf wogóle?!
po przepraszane. Do widzenia 😘
Skojarzyło mi się z takim filmikiem i licznymi memami pt "Zapraszam wypier****ć" 💙😀 Ale nie chcę dostać bana więc nie wrzucę :p
 
reklama
Do góry