reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Masz coś z tych sklepów? Nigdy o nich nie słyszałam 🙈 ale ja to tylko Zalando (kocham!!! 🥰) i i answear.
Tak mam kilka rzeczy, jakies bluzki, koszule, sukienke, sweterek itp. Wiekszosc dobra jakosciowo, w sumie tylko sweter sie jakby mechaci/kulkuje 🙂 warto podejrzeć te sklepy na insta, w dolly sa zawsze nagrywane stories w ciuchach, tylko uwaga bo laska troche przerabia i kolory nieco sie roznia.
 
Boże, dziewczyny, bylam wczoraj na zakupach i wiecie co kupilam? Gacie. Tylko. Nic nie znalazlam, nic!!
No mnie to nie dziwy, ja mam tak samo. Ostatnie w lutym miałam ten sam zawód, mieliśmy lecieć na weekend na Sycylię i byłam nagrzana żeby kupić coś nowego i kupiłam tylko buty których nie potrzebowałam :p
 
Kurcze dziewczyny właśnie przeczytałam na jakims starym forum historie dziewczyny, czytam i nie wierze bo opisuje dokladnie moja wizyte, no jedynie ze wodniak dotyczy 1 jajowodu i doktor poleca hsg u niego prywatnie, ale tak to dokladnie to samo! Dziewczyna piszę, ze wyplakala moze lez a to była bledna diagnoza i za 2 miesiace rodzi 😱😱😱
Zaraz chyba zwymiotuje 🤯🤯
Umawiam sie w pon do innego gina

Edit: historia dotyczy mojego gina
 
Kurcze dziewczyny właśnie przeczytałam na jakims starym forum historie dziewczyny, czytam i nie wierze bo opisuje dokladnie moja wizyte, no jedynie ze wodniak dotyczy 1 jajowodu i doktor poleca hsg u niego prywatnie, ale tak to dokladnie to samo! Dziewczyna piszę, ze wyplakala moze lez a to była bledna diagnoza i za 2 miesiace rodzi 😱😱😱
Zaraz chyba zwymiotuje 🤯🤯
Umawiam sie w pon do innego gina

Edit: historia dotyczy mojego gina
No to pewnie, że leć do innego! Trzymam kciuki!
 
No mnie to nie dziwy, ja mam tak samo. Ostatnie w lutym miałam ten sam zawód, mieliśmy lecieć na weekend na Sycylię i byłam nagrzana żeby kupić coś nowego i kupiłam tylko buty których nie potrzebowałam :p
wakajce wakacjami, coś na siebie zalozę, ale do nowej roboty coś muszę wykombinować :D
 
Kurcze dziewczyny właśnie przeczytałam na jakims starym forum historie dziewczyny, czytam i nie wierze bo opisuje dokladnie moja wizyte, no jedynie ze wodniak dotyczy 1 jajowodu i doktor poleca hsg u niego prywatnie, ale tak to dokladnie to samo! Dziewczyna piszę, ze wyplakala moze lez a to była bledna diagnoza i za 2 miesiace rodzi 😱😱😱
Zaraz chyba zwymiotuje 🤯🤯
Umawiam sie w pon do innego gina

Edit: historia dotyczy mojego gina
super! nowa energia! Powodzenia <3
 
Kurcze dziewczyny właśnie przeczytałam na jakims starym forum historie dziewczyny, czytam i nie wierze bo opisuje dokladnie moja wizyte, no jedynie ze wodniak dotyczy 1 jajowodu i doktor poleca hsg u niego prywatnie, ale tak to dokladnie to samo! Dziewczyna piszę, ze wyplakala moze lez a to była bledna diagnoza i za 2 miesiace rodzi 😱😱😱
Zaraz chyba zwymiotuje 🤯🤯
Umawiam sie w pon do innego gina

Edit: historia dotyczy mojego gina
Ja pierdziele 😱😱 czysty jazz 😱😱😱 trzymam kciuki w takim razie żeby też się tak okazało 🙏🙏🙏
 
Kurcze dziewczyny właśnie przeczytałam na jakims starym forum historie dziewczyny, czytam i nie wierze bo opisuje dokladnie moja wizyte, no jedynie ze wodniak dotyczy 1 jajowodu i doktor poleca hsg u niego prywatnie, ale tak to dokladnie to samo! Dziewczyna piszę, ze wyplakala moze lez a to była bledna diagnoza i za 2 miesiace rodzi 😱😱😱
Zaraz chyba zwymiotuje 🤯🤯
Umawiam sie w pon do innego gina

Edit: historia dotyczy mojego gina
O matko :O Cóż za zbieg okoliczności że akurat teraz na ten post trafiłaś! Ale przerażające... Zresztą wg mnie takie diagnozy trzeba zawsze konsultować z niezależnym lekarzem...
wakajce wakacjami, coś na siebie zalozę, ale do nowej roboty coś muszę wykombinować :D
Ja zawsze jak czegoś szukam to nigdy nie mogę kupić, a jak nie mam pieniędzy to wszystko bym kupiła :D W zeszłym roku maaasę rzeczy na promkach kupiłam bo tak na wiosnę do pracy nie miałam za bardzo co, takiego nie "urlopowego" ubrania, a wtedy wszystko mi się podobało i wpadłam w straszny szał zakupowy 😂 Sama sobie pomyślałam że chyba mnie popier...ale uważałam że nigdy nic sobie nie kupuję bo mam masę ciuchów, ale wtedy ciut przytyłam i musiałam :p I bardzo dobrze, bo szkoda mi teraz pieniędzy przy rosnącym kredycie :p
 
reklama
Ależ dziś jestem sfrustrowana. Nie mogę podjąć żadnej konkretnej decyzji, bo nie wiem czy zajdę w tą ciąże czy nie zajdę. Dla przykładu:
- Pół roku temu, kiedy zaczynałam starania nie zmieniłam pracy na lepszą mimo okazji, bo w starej miałam umowę na czas nieokreślony, a myślałam że zajdę w ciągu złotych 3 miesięcy, które podają statystyki. To był błąd, bo w ciążę nie zaszłam, a swoją stałą pracę straciłam.
- Potrzebuję porządnych, wymarzonych wakacji na Krecie a boje się cokolwiek rezerwować na wrzesień, bo gdybym zaszła w ciąże bałabym się lecieć i szkoda by było odwoływać+ tracić zaliczkę. Z last minute się boję, że nic sensownego nie trafię, a inne kierunki średnio mnie kuszą na tą chwilę.
- Mam kawalerkę, którą wynajmuję. Zwalania mi się w sierpniu najemca, gdybyśmy się tam przenieśli ze starym zaoszczędzilibyśmy kilka stów miesięcznie, ale boimy się na to zdecydować, bo jeśli zajdę w ciążę to będzie nam za ciasno, a do aktualnego mieszkania (które wynajmujemy od kogoś) już nie będziemy mogli wrócić (dodam, że płacimy za nie bardzo mało, a ceny mieszkań na wynajem bardzo podskoczyły).

Tak czy inaczej, żyję w zawieszeniu i czuję, że nic nie mogę zrobić przez czynnik niewiadomy.
 
Do góry