reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Witaj, obyś tu długo nie siedziała o szybko na wątek mamusiowy przeszła ♥ Co do badań to warto powtórzyć po roku te podstawowe chociaż w 3-5dc TSH, FSH, LH, Prolaktyne i po owulacji Progesteron, może monitoring cyklu czy masz owulacje :-)

Mój prywatny gin dał mi skierowanie na laparoskopie diagnostyczna na NFZ, sam stwierdził że lepiej od razu laparo bo jak na hsg by wyszło coś to by i tak trzebabylo robić laparo a szkoda czasu tracić bo długo się staraliśmy już wtedy. Na szczęście wszystko wyszło ok i wkrótce potem byłam w ciąży :-)

Dziewczyny co miałyście niedawno śluz z krwią jak sytuacja u Was? Bo u mnie było to tylko kilka godzin i potem czysto. Czekam na rozwój wydarzeń 😁
Ja jeszcze wczoraj widzialam slady tej krwi. Dziwne to, jeszcze tak wczesnie nie mialam. I to nie bylo takie zwykle plamienie, tylko taki bardzo gesty glut zabarwiony mocno krwią. Wygladal jak skrzep.
 
Ja mam super zakwasy od wiosłowania i teraz nie wiem, czy cyce już mnie bolą od proga, czy to cynowe zakwasy 😂 A temperaturka cały czas do góry, ale dalej nie osiągnęła 37 stopni 😝
 

Załączniki

  • IMG_0425.jpg
    IMG_0425.jpg
    48,2 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Właśnie miałam to napisać, ze ja nigdy nie siedziałam w kajaku bo boje się ich okrutnie 😬 w mojej okolicy WSZĘDZIE są jeziora i rzeki wiec takie rzeczy jak łódki, żagle, kajaki i rowery wodne są powszechne ale do kajaka nie wsiądę, zbyt niestabilne to jest dla mnie 😬 już sam moment wejścia do środka wydaje mi się nie do zrobienia, bankowo wylądowałabym ryjem w wodzie 🤣
Ja uwielbiam kajaki ale sam moment wsiadania/ wysiadania to trudna kwestia, to samo jak stary się wygrzebuje z kajaka na siku gdzieś na trasie, jak nie ma opcji tego kajaka porządnie zaparkować. Z tego względu bierzemy max 2 piwa na spływ i 🍀.
Ja mam super zakwasy od wiosłowania i teraz nie wiem, czy cyce już mnie bolą od proga, czy to cynowe zakwasy 😂 A temperaturka cały czas do góry, ale dalej nie osiągnęła 37 stopni 😝
Podziwiam za mierzenie temperatury, ja się do tej metody totalnie nie nadaję
 
Do góry