reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Ja dziś wciągnę ryż z truskawkami😍
I ogólnie mam randkę w domu z mężem, będziemy pic alkohol, może jemu coś niezdrowego, i obejrzymy jakiś film. Tylko jaki ? 🤔 polećcie coś !
Miałam robić na śniadanie - ugotowałam wczoraj ryżu jak dla armii wojska ale zgniły mi truskawki :( ale stary ma kupić wracając do domu i wjadą na drugie danie na obiad :)

A wczoraj zrobiłam kasze jaglana na mleczku kokosowym z kardamonem i właśnie z truskawkami, borówkami i pasta tahini - tez było ekstra!

A co do filmu - hmm, ciężko coś polecić nie znając do końca gustu. Mi się bardzo podobał ostatnio film c’mon c’com, ze starszych może Mustang, z trochę bardziej komediowych - Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie, Toni Erdman, Dzikie Historie. Z polskich ostatnio oglądałam Bo we mnie jest sex (tez całkiem przyzwoity). Z dobrych dokumentów - Film balkonowy (nowy film Lozinskiego - bardzo dobry), Over the limit. Z mini serialu bardzo mi się ostatnio podobała - Anatomia Skandalu - świetnie zrobiony serial.
 
Ogolnie tez zułam gume, jadlam orzechy, chipsy itp 😅 ale kilka godzin po zalozeniu tych separatorow juz nie mogłam gryźć xD
Bezpośrednio po jest ok najgorsze się zaczyna po 12h i trwało u mnie pierwszy tydzień 🔥🔥🔥🔥 myślałam że każe to sobie zdjąć. Nie to nie separatory tylko takie kulki z jakiejś masy mi zrobiła bo tak mi zachodzą żeby że przy gryzienia bym sobie górnymi zębami dolne zamki zerwała. Tylko teraz problem jest taki że wcale nie mogę gryźć a zdejmie mi to za 5 tygodni te zielone kulki.... Chyba w poniedziałek tam uderzę żeby coś innego mi z tym zrobiła bo tak się nie da żyć 🔥🔥🔥🔥🔥
 

Załączniki

  • IMG_20220520_135733.jpg
    IMG_20220520_135733.jpg
    602,4 KB · Wyświetleń: 81
Ja się zbieram do kupienia kosmetyków z basic lab, ale jednak najtańsze nie są, więc to mnie trochę powstrzymuje :D właśnie włączyłam serum z witaminą C i spfy. Ale podobno w domu też się powinno używać, więc ja nawet jak na HO siedzę to spf na jape :D
Też poluję na Basiclab więc to co piszecie tylko mi potwierdza, że warto w to iść.
Gdybyście widziały dobrą promke to też nie pogardzę 😁

Ja jestem zawsze umalowana. Ja w ogóle jestem z tych, które mocno walczą o wygląd perfect - makijaż, włos zrobiony. Na tyle na ile udaje mi się ogarniać to ogarniam, ale przez ten czas po poronieniu nawet włosów nie rozczesywałam, nie mówiąc o prostowaniu. Wyglądałam jak jakiś jaskiniowiec. Nie wiem jak mężu ze mną wytrzymał.
Im jestem starsza tym mniej mi się chce dbać o wizerunek perfekcjonistki. Czuję że to mnie w pewnym sensie dobija, marnotrawi czas.
Zazdroszczę tym, którzy dobrze wyglądają bez makijażu. Ja jednak muszę poświęcić sporo czasu, by się doprowadzić do stanu używalności 😂
 
Jak chcecie coś lekkiego to z takich komedii z niewielką nutką filmu akcji uwielbiam "w starym dobrym stylu" uważam, że to jest najlepszy film na domową randkę chociaż widziałam go 3 razy 🙈
 
reklama
Do góry