reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Pezybij piątkę! Też mam takie postanowienie 😁
Ja obiecałam sobie, że dopóki nie zajdę w ciąże to będę (zdrowo) się odchudzać, ćwiczyć. Z dietą słabo poszło, jak sobie pozwolę zjeść jeden zakazany posiłek np Maka, czy tosty od których jestem uzależniona, to już po temacie i silnej woli. Z aktywnością teraz trochę lepiej, bo przeprosiłam rower, dziś idę na basen. Jak jest ciepło to najchętniej całe dnie byłabym w wodzie, dlatego pływanie to mój ukochany rodzaj aktywności fizycznej. A że życie jest dla mnie złośliwe, to od niedzieli zamykają jedyny basen w mojej mieścinie na minimum rok z powodu remontu.
 
Miłego dnia dziewczyny! Ja dalej pakuje nasz dorobek
A jak dziewczyny u Was z piciem wody? Pijecie? Macie problem?
Ja Wam powiem, ze na luzie wypijam 1.5 litra i dziwi mnie, że ktoś nie może bo mi się mega pić chce w ciągu dnia :D kocham wodę i herbatkę :D
a u mnie to różnie - czasem się muszę pilnować, ale od listopada jestem z siebie dumna i pije tylko 1 kawkę dziennie i resztę wody albo czerwonej herbaty, Pokrzywy czy jakiś innych ziolek ;)
 
A jak dziewczyny u Was z piciem wody? Pijecie? Macie problem?
Ja Wam powiem, ze na luzie wypijam 1.5 litra i dziwi mnie, że ktoś nie może bo mi się mega pić chce w ciągu dnia :D kocham wodę i herbatkę :D
Pije mnóstwo wody, ale gazowanej, bo po niegazowanej chce mi się zaraz znowu pić, mam taką suchość w ustach. Kawę pije jedna dziennie, rano do śniadania. A potem to już tylko herbatki, zawsze jak wpadam do kogoś po południu to pije herbatę, kawa mi już po południu nie smakuje 😜
 
A jak dziewczyny u Was z piciem wody? Pijecie? Macie problem?
Ja Wam powiem, ze na luzie wypijam 1.5 litra i dziwi mnie, że ktoś nie może bo mi się mega pić chce w ciągu dnia :D kocham wodę i herbatkę :D
Ja spokojnie 1.5 litrowa butelkę dziennie wypijam. Ale tylko gazowana... jak niegazowana to tylko z cytryna. Kupilam ostatnio sodastrem, bo jak patrze ile plastiku wyrzucałam to aż mi slabo bylo
Pije tez kawe, i to sporo :) 3-4 dzinnie to minimum, plus jakies soki i herbata wieczorem.
 
Gin jak weszłam to to samo ze ta owulacja to jest taczej pozniej bla bla, ja juz niezadowolona bo obala moje teorie 🤣 jeszcze na cyto to samo cos za malo sluzu jak za 2 dni ma być owu... no i na usg mowi a jednak nie sluzu jest wystarczajaco w srodku, pecherzyk 20mm na lewym jajniku, endometrium 13 mm. W sobote ide sprawdzic czy pękł. Dostane tez skierowanie na hormony i morfologie.
Aaa i jeszcze ciekawostka, z tydzień temu zdiagnozowalam sobie tylozgiecie z googlami 🤣 ginowi nic nie mówiłam, a on na usg pierwsze co ze to mam 🙈 po cichu licze wiec ze sama sobie przeszkadzalam biorac po sexie tylek do gory🤦‍♀️ teraz mam lezec pół godz po na brzuchu
Tez mam tylozgiexie. A nigdy nie leżę ani na brzuchu ani w ogóle. Może go mój błąd 🤷‍♀️🙈
 
Ja spokojnie 1.5 litrowa butelkę dziennie wypijam. Ale tylko gazowana... jak niegazowana to tylko z cytryna. Kupilam ostatnio sodastrem, bo jak patrze ile plastiku wyrzucałam to aż mi slabo bylo
Pije tez kawe, i to sporo :) 3-4 dzinnie to minimum, plus jakies soki i herbata wieczorem.
Ja podobnie. W pracy niegazowana ok 1,5 l w domu gazowana bo niegazowana mi popołudniu nie smakuje 😂 Rano kawa potem jeszcze zbożówka. I rano i wieczorem pokrzywa
 
Pije mnóstwo wody, ale gazowanej, bo po niegazowanej chce mi się zaraz znowu pić, mam taką suchość w ustach. Kawę pije jedna dziennie, rano do śniadania. A potem to już tylko herbatki, zawsze jak wpadam do kogoś po południu to pije herbatę, kawa mi już po południu nie smakuje 😜
ejjj mam to samo dokładnie!! Uwielbiam wodę gazowaną, im bardziej tym lepiej (jakieś lekkie gazy to dla mnie niepotrzebna rzecz), a kawa smakuje mi tylko rano, później już nie :D
 
reklama
Ja spokojnie 1.5 litrowa butelkę dziennie wypijam. Ale tylko gazowana... jak niegazowana to tylko z cytryna. Kupilam ostatnio sodastrem, bo jak patrze ile plastiku wyrzucałam to aż mi slabo bylo
Pije tez kawe, i to sporo :) 3-4 dzinnie to minimum, plus jakies soki i herbata wieczorem.
właśnie się rpzymierzam do tego sodastream :D
 
Do góry