reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

U mnie też 30 km💪 a ja postanowiłam zająć czyms glowe i o siebie zadbać 🙂 ogolnie dużo jem i tyje jak ewidentnie przesadzam, więc pokorzystam z dobrych genów i planuje być lachonem do wakacji😁😁
mam tak samo! Tyje jak już naprawdę puszczą mi hamulce i jem za 3 osoby :D
Więc też ostatni starałam się ograniczyć porcje i w ogóle, ale ja do wakacji moich mam 3 tyg wiec i tak juz nie zdążę :D
 
reklama
Miłego dnia kobietki💞 urlop zarezerwowany w tym roku stary chce góry to niech ma padło na Wisłę 😍 ktoś może z Wisły tu jest?😁

BTW chcial góry bo w tamtym roku morze i nie chcial sie przekonać by znowu tam jechać...😬
 
O, temat wagi. Mój ulubiony 😁
Ja w dwa lata HO przytyłam 15 kg 🤦‍♀️
Wagę miałam zepsutą i poszłam do dietetyka bo czułam, że przytyłam (nie mieściłam się w żadne spodnie, a hołmofisowe legginsy wszystko mieściły) i szacowalam, że przytyłam 7 kg. Jakie było moje k*rwa zdziwienie jak się okazało, że przybrałam dwa razy więcej. Miałam potężnego doła. Później przeszłam na dietę i tak się zmotywowałam do treningów cardio, że schudłam 10 kg w pierwszym miesiącu odchodzunia. Ale... zatrzymał mi się okres. No i znowu miałam doła bo przeczytałam pół internetu i diagnozowalam u siebie już mnsmostwo chorób przez to szybkie chudnięcie 🙈
W tym roku przytyłam już 5 kg. Wstyd mi bo ciąża ciążą, ale od 1,5 miesiąca jej już nie ma, a ja nic nie schudłam. Ale wzięłam się za siebie ponownie. Chciałabym schudnąć 10 kg. Ćwiczę (wczoraj na rowerze spinningowym umarłam ze trzy razy), robię brzuszki. Będzie dobrze 🤞 ale diety nie trzymam, nie mam na to siły jakoś. Pewnie jak wrócę do pracy to znów wpadnę w rytm gotowania wieczorami obiadów na kolejny dzień. Teraz jem co popadnie 🤦‍♀️
 
Miłego dnia kobietki💞 urlop zarezerwowany w tym roku stary chce góry to niech ma padło na Wisłę 😍 ktoś może z Wisły tu jest?😁

BTW chcial góry bo w tamtym roku morze i nie chcial sie przekonać by znowu tam jechać...😬
Proponowałabym raczej Ustroń albo Szczyrk. W Szczyrku jest fajny pensjonat zaraz przy wejściu na szlak na Skrzyczne i Barania - pod Białym Krzyżem, jakoś tak :)
 
Wyczuwam jutro pik, lece zaraz do gina wiec zobaczymy czy pan doktor zgadza sie z owulakiem 🤣
20220519_085602.jpg
 
Jeśli miałam wczoraj mocniejszy niż ten ze zdjęcia to mogę uznać, ze dziś pik? 😀 I jutro seksy ?
A nie masz juz testów zeby dziś zrobić? Moje doświadczenie siega 1 cyklu z owulakami XD, mam krotkie i regularne cykle, wiec rzeczywiscie u siebie tak to oceniam. A seksy polecam bez ograniczeń 😁😁 i bez spin ze starym ❤️
 
reklama
Do góry