reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Hejka!
Stary miał wczoraj naprawdę dola, nie wiem czy się nie zdołował tym, ze mogliśmy przegapić owu, w każdym razie seksy były.

Mam takie spostrzeżenie: na cyklu naturalnym mam więcej śluzu niż na stymulowanym 🤞

Uwielbiam ziemniaki, wszystko co z ziemniaków, makarony, kawusie z mleczkiem, i kocham sery 😍
Miłego !
 
No cześć 😏 U Nas maraton trwa i wczoraj były seksy trzeci dzień z rzędu, tylko ta temperatura na owu coś nie chce skoczyć 😂 Zmarnujemy materiał, a jak przyjdzie owu to w spermie już nie będzie plemniczków! 🤣
 

Załączniki

  • IMG_0392.jpg
    IMG_0392.jpg
    46,2 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Do góry