reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
W pierwszą ciążę zaszłam w czerwcu zeszłego roku na Mazurach, i bocian nad jeziorem siedział z nami z pół dnia 😱 serio, pierwszy raz widziałam bociana tak z bliska bo dreptał w pewnym momencie wzdłuż materaca... Stary się nawet na brzuch przekręcił co by go nie dziobnął w najważniejszy męski organ 🤣🤣A teraz nie wierzę w te opierzone wątróbkojady bo widywałam je również po poronieniu i nic nie przyniosły 😑
 
Ja właśnie wricilam z roweru, spaliłam wasze kalorie 😅
Tez bardzo lubie sery, makaron i najbardziej chipsy, no codziennie moglabym je jeść, ale juz sie ograniczam bo takto jem duzo warzyw itp. i one wszystko psują 🙈
Łeb też mam mocny, baaa często mam problem żeby sie upić bo pije pije i nic 🙄
 
ja sery odstawiłam bo zauważyłam ze ograniczenie nabiału (głównie krowiego) dobrze mi robi (jak wprowadziłam taka dieta przeciwzapalna w końcu zaczęła mi rosnąć ferrytyna z która mialm spory problem po drugim poronieniu). Grzeszę głównie dla burraty i pieczonej fety - ale w sumie feta nie jest krowia wiec to taki mały grzeszek ;)

Ja upiekłam dziś ciasto marchewkowe i ojebałam jakies pół blachy 🙈 ale jest tam dużo orzechów włoskich i marchewek wiec samo zdrowie 😂
 
Ja właśnie wricilam z roweru, spaliłam wasze kalorie 😅
Tez bardzo lubie sery, makaron i najbardziej chipsy, no codziennie moglabym je jeść, ale juz sie ograniczam bo takto jem duzo warzyw itp. i one wszystko psują 🙈
Łeb też mam mocny, baaa często mam problem żeby sie upić bo pije pije i nic 🙄
Ja tez dziś jeździłam 🚴🏻‍♀️ i nie w głowie mi kalorie 😂 ale ja z tych które spojrzą w stronę cheeseburgera i myyyk 2kg na plus
7D0435AF-B655-40AA-9D80-B89349CA4CF1.jpeg
 
@Anasta07 o jejku ser też kochom!! Właśnie niedługo muszę iść zrobić badania na IO, co prawda na czczo mam idelolo wręcz, więc mam nadzieję, że wszystko jest w normie. Ale żreć kocham. Pozdrawiam z.... maczkiem i piwkiem z kanapy :D nawet nie powinnam się do tego przyznawać :D ale pracowałam 2.5h w ogrodzie :D
Ojeeeju! Też będę właśnie żreć maczka i popijam piwkiem! 😂 😍 Sista!
 
reklama
Ja tez dziś jeździłam 🚴🏻‍♀️ i nie w głowie mi kalorie 😂 ale ja z tych które spojrzą w stronę cheeseburgera i myyyk 2kg na plus Zobacz załącznik 1402732
U mnie też 30 km💪 a ja postanowiłam zająć czyms glowe i o siebie zadbać 🙂 ogolnie dużo jem i tyje jak ewidentnie przesadzam, więc pokorzystam z dobrych genów i planuje być lachonem do wakacji😁😁
 
Do góry