reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Cześć dziewczyny 🙋🏼‍♀️ Przychodzę do was bo mam dylemat byłam dziś na rozmowie o prace i niby dostałam, byłam zadowolona ale jak na spokojnie przemyślałam w domu to wtedy będę musiała odpuścić starania, lekarzy bo wizyty tylko w godzinach porannych 🤦‍♀️ Odpuścić prace ? 🤦‍♀️
no musisz rozważyć za i przeciw :) ja mam taką sytuację, że musiałam odpuścić starania po od lipca zaczynam nową pracę. Ale poprawa warunków była tak duża, że stwierdziłam, że warto.
 
reklama
też mam takie owulaki co wybarwiają się 15 minut 😅
W dodatku chyba mi nie wyłapały owu i jednak jestem już po.
Los się ze mnie śmieje bo miałam postanowienie, że ten cykl będzie już bez obserwowania i rzucam wszystko w diabły, a później się złamałam. I tak bardzo chciała wszystko obserwować, że finalnie nie wiem nic bo i owulaki i temperatura i nawet badania krwi i objawy wszystko zagrało mi na nosie i nie zgadza się nic 😂💁‍♀️
To może nawet mamy tej samej firmy. Poprzednie elegancko się wybarwiały. Wyłapałam pik plus trochę szczęścia i był złoty strzał. Bez happy endo ale udało się chociaż do pierwszej bazy.
Teraz zaczęłam testować od 6 dnia cyklu. Moje cykle się rozjeżdżają ale zazwyczaj są długie (nawet bardzo) ale regularnie biorę tabsy, suple i to mój pierwszy normalny cykl po poronieniu i chciałam tak profesjonalnie wszystko kontrolować. Nawet na monitoring się umówiłam ale z tymi testami to chyba za dużo nie wygram…
Myślicie, że zrobienie foty do apki aż się wybarwią (czyli po tych 10-15 min) ma sens?
 
A nie będzie możliwości przyjść jednego Monia do pracy później i zostać dłużej?
Nie wiem jaką masz sytuacje ale chyba w każdej pracy da się czasem zwolnić do lekarza
Szczerze nie wiem ale wiesz jak to jest zacząć nowa prace 🤦‍♀️ Planowałam wakacje a tu urlopu nie będzie dużo 😞 chyba nie podejmę się, zrezygnuje chce narazie uporządkować sobie tutaj wszystko , nie zmusza mnie narazie sytuacja to może odpuszczę 🙏🏼 Stary narazie mówi siedź w domu, przynajmniej obiad jest 🤣
 
Hej Dziewczyny!
Wczoraj się z Wami witałam, pisałam że byłam u ginekologa, ktory w 16 dniu cyklu stwierdzil pęcherzyk dominujący 14mm i endometruim 12mm.
Pomyślałam, że owulacja się przesunęła i z nadzieją stwierdziłam, że może będzie za kilka dni.
Ale dzisiaj od rana bolał mnie brzuch, takie kłujące bóle jakby ktoś mi igly wbijal w podbrzusze. Aż się zginałam w pół.
Po chwili przeszło i teraz delikatnie pobolewa podbrzusze i zauważyłam brązowe plamienia i brązową niteczkę na papierze.
Czy to możliwe, że lekarz źle zmierzył pęcherzyk i jednak teraz mam owulację?
Nie powinna mi się zaczynać miesiączka, 17dc to trochę za wcześnie… 🙈
Czy może być tak, że wczoraj w jajniku był widoczny pęcherzyk, a dzisiaj dostałam okres?
Chyba, że totalnie się rozregulowało wszystko.
Nie wiem co myśleć. 🤔
 
Hej Dziewczyny!
Wczoraj się z Wami witałam, pisałam że byłam u ginekologa, ktory w 16 dniu cyklu stwierdzil pęcherzyk dominujący 14mm i endometruim 12mm.
Pomyślałam, że owulacja się przesunęła i z nadzieją stwierdziłam, że może będzie za kilka dni.
Ale dzisiaj od rana bolał mnie brzuch, takie kłujące bóle jakby ktoś mi igly wbijal w podbrzusze. Aż się zginałam w pół.
Po chwili przeszło i teraz delikatnie pobolewa podbrzusze i zauważyłam brązowe plamienia i brązową niteczkę na papierze.
Czy to możliwe, że lekarz źle zmierzył pęcherzyk i jednak teraz mam owulację?
Nie powinna mi się zaczynać miesiączka, 17dc to trochę za wcześnie… 🙈
Chyba, że totalnie się rozregulowało wszystko.
Nie wiem co myśleć. 🤔
jesli wczoraj pęcherzyk miał 14mn to dziś jest za wcześnie na owulacje. Bóle są normalną częścią cyklu.
 
jesli wczoraj pęcherzyk miał 14mn to dziś jest za wcześnie na owulacje. Bóle są normalną częścią cyklu.
No mozliwe, mnie tak raczej nie bolało poza owulacją i miesiączką.
A oprócz bólu pojawiło się też plamienie. Dlatego zgłupiałam…
 
reklama
Do góry