reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

No i miesiączki nie widać 🥺 11go kwietnia dostałam miesiączkę a w 10 DC na USG już pęknięty pęcherzyk i zanosi się na to, że dostanę tak jak w kalendarzu czyli 9go maja.
 
reklama
Czy to możliwe że o 16 jeszcze nic a teraz cień cienia?
 

Załączniki

  • IMG_20220504_231711.jpg
    IMG_20220504_231711.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 91
Hej i Siema ! Ja okresu jeszcze nie mam, wiec nie wiem kiedy była ta owu🤷‍♀️ Bolą mnie cycki i jajniki i sprawdzam co chwile także z moich regularnych cykli chyba powoli nici 🤦‍♀️
 
reklama
Cześć! Kupiłam testy owu, te co miałam przed ciąża (sprawdzone). Niestety tym razem wybarwiają się bardzo długo a tym samym nie jestem w stanie odczytać wyniku do 5 min a dopiero po 10-15 minutach aż zejdzie kolor. Aplikacja szaleje, wczoraj zrobiłam chyba z 6 zdjęć i każde pokazywało inną wartość. Najgorsze, że kupiłam zapas 50 sztuk. No nic , będziemy działać na chybił-trafił, a nóż się uda 🤷‍♀️
Wczoraj wróciłam do pracy po 2 miesiącach. Bardzo bałam się powrotu. Było całkiem znośnie.
Tak tylko, chciałam się z Wami podzielić moimi troskami i przemyśleniami.
Życzę miłego dnia!
 
Do góry