reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Przeczytałam, to nie jest mój pierwszy cykl tak dla jasności. Nie byłam w ciazy biochemicznej, pozamacicznej i żadnej innej, wiec to forum jest również dla mnie, bo roznie może być, jestem tego świadoma. Tez jestem staraczką 2022 i Jak będzie odpowiedni czas i będę pewna to na pewno przeniosę się na inne forum, ale póki co jestem tutaj

Pierwszy cykl nie, ale pierwszy post już tak. Sorry, ale zrozum że nie będziemy się cieszyły z ewidentnie pozytywnego testu randomowej dziewczyny.
Skoro nas tak super czytasz po ciuchu (nigdy tego nie kumam) to powinnaś wiedzieć, że na pinku taka kreska to beta w granicach nawet 200 więc gdzie masz te wątpliwości. Nie mówiąc już o tym, o czym dziewczyny napisały Ci wyżej. Jest milion wątków "czy ten test jest pozytywny?". Ale po co, lepiej dowalić innym dziewczynom, nie ma to jak zrobić komuś przykrość w piękny majowy długi weekend, nie? ;)
 
reklama
Pierwszy cykl nie, ale pierwszy post już tak. Sorry, ale zrozum że nie będziemy się cieszyły z ewidentnie pozytywnego testu randomowej dziewczyny.
Skoro nas tak super czytasz po ciuchu (nigdy tego nie kumam) to powinnaś wiedzieć, że na pinku taka kreska to beta w granicach nawet 200 więc gdzie masz te wątpliwości. Nie mówiąc już o tym, o czym dziewczyny napisały Ci wyżej. Jest milion wątków "czy ten test jest pozytywny?". Ale po co, lepiej dowalić innym dziewczynom, nie ma to jak zrobić komuś przykrość w piękny majowy długi weekend, nie? ;)
Nie taki miałam zamiar, nie będę się tlumaczyc, życzę Wam wszystkim naprawdę tylko pozytywnych rozwiązań, nie mam w tym interesu żeby komukolwiek dowalać:) kończę swoj głupi wątek.
 
@Ladycarooo czy możesz do regulaminu na pierwszej stronie dodać link do wątku, który od dawna jest stworzony dla wszystkich, którzy mają problem z interpretacja testu ciążowego?
 
@olka11135 przy IO post przerywany nie jest zbytnio polecany chyba że pod okiem dietetyka. Chodzi o te cukry rano - nie zagłębiałam się więc nie wytłumaczę. Ale jak już to powinno to być robione pod kontrolą. U mnie wychodzi to naturalnie bo rano nie czuje głodu i dopiero teraz zabieram się za robienie śniadania 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
 
@olka11135 przy IO post przerywany nie jest zbytnio polecany chyba że pod okiem dietetyka. Chodzi o te cukry rano - nie zagłębiałam się więc nie wytłumaczę. Ale jak już to powinno to być robione pod kontrolą. U mnie wychodzi to naturalnie bo rano nie czuje głodu i dopiero teraz zabieram się za robienie śniadania 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
IF ogólnie nie jest polecany nikomu poza szerokim gronem influenserek, które lubią mówić o rzeczach egzotycznie brzmiących 😅
 
Mówię o wyliczeniu ile powinnaś jeść ;)
Już nawet po @Bibi89 to widać. Nie pamiętam ile waży i ile ma wzrostu, ale ja ważąc 49kg i mając 160cm jem więcej (1800) i nie tyję. Będąc na diecie (ważyłam kiedyś ponad 100kg) jadłam koło 2000-2500 (bo to się zmienia w zależności od wagi).
1600 to jest raczej dla osoby, która jest np. chora i leżąca i jedyne na co zużywa energię to na procesy zachodzące w organizmie

I w ogóle nie warto od razu dużo ucinać np. jeżeli moje zapotrzebowanie powiedzmy to 2500, to najpierw uciąć 100kcal, jak nadal nie chudnę to kolejne 100. Jak ucięłam już 300kcal i nadal nie ma spadku to szukanie innej przyczyny może np. IO i wtedy trzeba zmienić sobie makro i uciąć trochę węgli np. na korzyść białka i tłuszczy (no i oczywiście brać leki ;) )

Łatwe i przyjemne to to nie jest dlatego ja na początku odchudzałam się z cateringiem i trenerem bo bez tego d*pa. Za mało motywacji. Myśl, że wydaje na to 4 tys. miesięcznie też mocno działała na to by nie kupować słodyczy xD Potem przeszłam na weganizm i tu idzie łatwiej bo w Polsce jeszcze te kilka lat temu to nie było co jeść xD za bardzo

Nie jestem fanką, ale teraz też mody jest post przerywany - wiadomo, że jak ujemnego bilansu kcal nie będzie to chudnięcia też nie ;) ale zawsze może psychicznie człowiek sobie to ułoży. Bo to że się je wieczorem to nie ma związku ;) kaloryczność posiłku nie zmienia się wraz z wysokością słońca ;)
Zazdro takiego spadku, długo Ci zajęło dojście do dzisiejszej wagi?

Hachette - bardzo Ci współczuje
Cieszę się, chociaż nie wiem czego. A teraz się bujaj 😀
 
@olka11135 przy IO post przerywany nie jest zbytnio polecany chyba że pod okiem dietetyka. Chodzi o te cukry rano - nie zagłębiałam się więc nie wytłumaczę. Ale jak już to powinno to być robione pod kontrolą. U mnie wychodzi to naturalnie bo rano nie czuje głodu i dopiero teraz zabieram się za robienie śniadania 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

Niemniej jednak w odchudzaniu jako takim nie powinno mieć to znaczenia ;) w sensie kiedy jesz. Znaczenia powinna mieć tylko dobrze dobrana kaloryczność i makro

Zazdro takiego spadku, długo Ci zajęło dojście do dzisiejszej wagi?


Cieszę się, chociaż nie wiem czego. A teraz się bujaj 😀

Z jakiś 110kg (na tym etapie już bałam się ważyć, ale na pewno ponad 100, nosiłam rozmiar 52) od 2014 do 2019 (wtedy po raz pierwszy zobaczyłam na wadze poniżej 55kg)
 
Sztos 💪🏻 Ja tez się biorę za siebie, licze na zrzucenie jakichś 15-20 kg 😬 kumpela zrobiła op. bariatryczną i w pol roku spadło jej już 60kg 😯
 
reklama
Do góry