reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Ja polecam wlasnie policzyć kalorie kilka dni. Od razu widać gdzie sie przegina
Korzystałam z apki przez 2 miesiące naprawdę skrupulatnie i serio miałam problem zeby dojadac te kalorie 🤷🏽‍♀️
A ja jednak nie miałam owu wtedy kiedy skoczyła temperatura, a wyniki wyszły takie że nie da się z nich za wiele wyczytać więc jutro powtórka 😅 przynajmniej więcej czasu na seks
Jakie wyniki? Poka
 
Korzystałam z apki przez 2 miesiące naprawdę skrupulatnie i serio miałam problem zeby dojadac te kalorie 🤷🏽‍♀️

Jakie wyniki? Poka
nic ciekawego w sumie😅😂
Progesteron bawi bo nie mieści się w żadnych widełkach
 

Załączniki

  • 5678a52d-bab9-4d5b-8676-fd4e719b1d3c.jpg
    5678a52d-bab9-4d5b-8676-fd4e719b1d3c.jpg
    46,8 KB · Wyświetleń: 115
Ja czekam na okres i to zaczynam 12 cs... Ostatni z którym wiążę jakieś nadzeje (bo owu w okolicach moich urodzin) i potem odpuszczam starania na wakacje (tzn. będziemy się dalej bzykać bez opamiętania i zabezpieczeń, ale bez całej tej otoczki). Robię sobie prawdziwe wakacje...
Trzymam kciuki. Ja chyba tez powinnam. Co oznacza ze seks będzie raz na dwa tygodnie a ja nie będę mieć o to spiny…
 
reklama
Do góry