reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Dobry wieczór. Wróciłam właśnie od lekarza. Myślałam, że każe odstawić dupostan i czekać na okres, a ten mówi, że nie, że to za wcześnie, by skreślić tę ciążę. Że przy wartościach 15 - 19 jest duża przestrzeń do pomyłki i różnych innych zmian. I że mam dalej sprawdzać betę. I ze jak zacznie spadać, to pozamiatane, a jak będzie szło w górę, to czekać do tysiąca, żeby ustalić, czy jest w macicy czy poza. Tak że stan zawieszenia trwa (hate this).
 
DIewczynki nie srają! 😋👸
Nawet nie pierdzą! Tylko puszczają motylki 🌺🦋🦋choć moja córka jak piernie albo beknie, to nie odróżniam czy to stary czy ona 😂 ostatnio strzeliła mi wywód, że chłopcom można wszystko, a ja jej się każe zachowywać jak damie. I że świat jest niesprawiedliwy i że ona nie chce być częścią takiego świata tylko sobą. No i chooj, musiałam jej pozwolić pierdziec i bekac 🙈
 
Nawet nie pierdzą! Tylko puszczają motylki 🌺🦋🦋choć moja córka jak piernie albo beknie, to nie odróżniam czy to stary czy ona 😂 ostatnio strzeliła mi wywód, że chłopcom można wszystko, a ja jej się każe zachowywać jak damie. I że świat jest niesprawiedliwy i że ona nie chce być częścią takiego świata tylko sobą. No i chooj, musiałam jej pozwolić pierdziec i bekac 🙈
Mój brat jak był mały to się nauczył od opiekunki, że „pruk to zdrowo” także tak ;)
 
Laparoskopię z drożnością. Ja miałam komplet (laparo + histero + drożność) w czerwcu zeszłego roku, oba jajowody wyszły drożne, bez żadnych patologii i pół roku później trafiła się cp. Spytałam dziś gina czy nie wystarczy zrobić samej drożności skoro laparo już miałam, ale powiedział że przy hsg nie widać dobrze czy jajowód nie został uszkodzony (już nie pamietam dokładnych słów jakich użył) i należy zrobić znów laparoskopię.
Musze to skonsultować z jakimś lekarzem który nie oleje sprawy. Jak mi nie będą chcieli zrobić tutaj to zrobię w PL. Ale myślę że prywatnie nie odmówią 😁
Dobry wieczór. Wróciłam właśnie od lekarza. Myślałam, że każe odstawić dupostan i czekać na okres, a ten mówi, że nie, że to za wcześnie, by skreślić tę ciążę. Że przy wartościach 15 - 19 jest duża przestrzeń do pomyłki i różnych innych zmian. I że mam dalej sprawdzać betę. I ze jak zacznie spadać, to pozamiatane, a jak będzie szło w górę, to czekać do tysiąca, żeby ustalić, czy jest w macicy czy poza. Tak że stan zawieszenia trwa (hate this).
A przypomnisz jakie miałaś wartości bety ?
 
reklama
Do góry