reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Nawet nie pierdzą! Tylko puszczają motylki 🌺🦋🦋choć moja córka jak piernie albo beknie, to nie odróżniam czy to stary czy ona 😂 ostatnio strzeliła mi wywód, że chłopcom można wszystko, a ja jej się każe zachowywać jak damie. I że świat jest niesprawiedliwy i że ona nie chce być częścią takiego świata tylko sobą. No i chooj, musiałam jej pozwolić pierdziec i bekac 🙈
Jezu 3ci raz pytam - robiłaś tą betę?
 
reklama
reklama
Musze to skonsultować z jakimś lekarzem który nie oleje sprawy. Jak mi nie będą chcieli zrobić tutaj to zrobię w PL. Ale myślę że prywatnie nie odmówią 😁

A przypomnisz jakie miałaś wartości bety ?
Prywatnie powinni zrobić z pocałowaniem ręki. W Polsce też Ci zrobią bo to standard w diagnostyce, tylko raczej musiałabyś na to ogarnąć sobie urlop, bo nie wyobrażam sobie lotu samolotem zaraz po 😃 Niektóre kobiety czuja się super już 2 dni po a mnie brzuch ciągnął dobry tydzień i miałam miesiąc l4 😃
 
Do góry