reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Prywatnie powinni zrobić z pocałowaniem ręki. W Polsce też Ci zrobią bo to standard w diagnostyce, tylko raczej musiałabyś na to ogarnąć sobie urlop, bo nie wyobrażam sobie lotu samolotem zaraz po 😃 Niektóre kobiety czuja się super już 2 dni po a mnie brzuch ciągnął dobry tydzień i miałam miesiąc l4 😃
Raczej szykowałam się najpierw na samą drożność ale zobaczę co mi powie lekarz. Już się umówiłam do nowej gine, pierwszy wolny termin 7 czerwca 😂 ale spoko, mam czas 😂
 
Musze to skonsultować z jakimś lekarzem który nie oleje sprawy. Jak mi nie będą chcieli zrobić tutaj to zrobię w PL. Ale myślę że prywatnie nie odmówią 😁

A przypomnisz jakie miałaś wartości bety ?
Pierwsza ok 10 dpo - 15,3; druga - 19,1.
Jutro zobaczę, czy rośnie czy spada. Nawet chyba wolę, żeby spadła, bo teraz boję się pozamacicznej i nie podzielam zdania lekarza, w sensie jego nadziei, że może będzie dobrze. choć wiem, że jest dobrym lekarzem.
 
Pierwsza ok 10 dpo - 15,3; druga - 19,1.
Jutro zobaczę, czy rośnie czy spada. Nawet chyba wolę, żeby spadła, bo teraz boję się pozamacicznej i nie podzielam zdania lekarza, w sensie jego nadziei, że może będzie dobrze. choć wiem, że jest dobrym lekarzem.
Ale ze co??? Kurde, chyba mnie coś ominęło 😱 to jak to, że mały przyrost i coś nie tak moze być?
 
Pierwsza ok 10 dpo - 15,3; druga - 19,1.
Jutro zobaczę, czy rośnie czy spada. Nawet chyba wolę, żeby spadła, bo teraz boję się pozamacicznej i nie podzielam zdania lekarza, w sensie jego nadziei, że może będzie dobrze. choć wiem, że jest dobrym lekarzem.
Mi też kazali brać mimo że miałam już podejrzenie CP. Ale ja miałam przyrosty w normie wiec wciąż nadzieja była. Teraz zaluje 🤷🏽‍♀️ osobiście bym nie brała ale to musi być Twoja decyzja i lekarza. Kiedy powtarzasz betę?

Dobra już widzę że jutro. To weź jeszcze dziś I zobaczysz jutro
 
Raczej szykowałam się najpierw na samą drożność ale zobaczę co mi powie lekarz. Już się umówiłam do nowej gine, pierwszy wolny termin 7 czerwca 😂 ale spoko, mam czas 😂
Ten czas tak szybko mija że chwila moment i wrócisz do starań. Ja już jestem 3 miesiące po a czuje jakby to było wczoraj 😃
A i też szlam tym prostszym protokołem. Miałam dawkę 80 mg. W ogóle to jakbyś miała jakieś pytania to wal. Pamietam ten stres, więc wiem co czujesz.
 
Ten czas tak szybko mija że chwila moment i wrócisz do starań. Ja już jestem 3 miesiące po a czuje jakby to było wczoraj 😃
A i też szlam tym prostszym protokołem. Miałam dawkę 80 mg. W ogóle to jakbyś miała jakieś pytania to wal. Pamietam ten stres, więc wiem co czujesz.

Zazdroszczę 🙈🙈🙈 Ja czuję, jakby już 5 lat minęło :D
 
reklama
@Bibi89, tylko problem polega na tym, że ja wg lekarza mam czekać niezależnie od tego, czy przyrosty będą prawidłowe czy nie. Jak rośnie, mam dalej żreć tabsy, żeby się upewnić, że ta niedoszła ciąża nie jest w jajowodzie. I tego właśnie nie rozumiem. Czy jakbym dostała teraz okres, to ona dalej by tam sobie rosła (gdyby była w jajowodzie)?
 
Do góry