reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Fizycznie dzis całkiem nieźle, dziękuję ze pytasz. Dziś nic mnie nie boli. Psychicznie jest kiepsko, jak to po stracie... potrzeba czasu 🤷🏽‍♀️

Czy poza CP mialas jeszcze jakieś nieudane ciążę czy to ze względu na CP robisz immunologie?
Miałam dwa biochemy (2019 i 2020). Sama cp to zazwyczaj przypadek, więc na razie się nie stresuj :) Ale koniecznie zrób laparoskopię za parę miesięcy.
 
reklama
@Bibi89 i jeśli jutro nie będzie satysfakcjonującego spadku bety to też na razie się nie stresuj, bo rozpad trofoblastu może na początku powodować jej wzrost. U mnie na początku urosła, potem powoli spadała, a później już zaczęła spierdalac 😬 (max betę miałam nieco ponad 3000)
 
@Bibi89 i jeśli jutro nie będzie satysfakcjonującego spadku bety to też na razie się nie stresuj, bo rozpad trofoblastu może na początku powodować jej wzrost. U mnie na początku urosła, potem powoli spadała, a później już zaczęła spierdalac 😬 (max betę miałam nieco ponad 3000)
Tak, właśnie czytałam o tym że spadek najczęściej następuje w 4-7 dobie po podaniu zastrzyku. Ja idę protokołem jednodawkowym wiec dostałam kombo 100mg które, mam nadzieję, pokona nawet najbardziej uparte komórki 🤞
 
8B983965-A525-4BF4-B04C-B17C9A6371E4.jpeg
 
chilluję sobie na kanapie pod kocykiem i wino mnie woła z kuchni 🤣 Mój stan psychiczny na teraz: mam wyj*bane na wszystko, nawet nie chce mi się wstać do kibla, pomimo, że chce mi się siku 🤣
No właśnie też mam ochotę na wino 😂 ale jeszcze czekam. Siedzę sama w domu jak palec, stary w pracy, Amelia (córka) u mojej mamy, bo ja robię po godzinach i żre czipsy 😜
 
reklama
Laparoskopie? Czy drożność mialas na myśli? Albo ja coś pomyliłam 🤔
Laparoskopię z drożnością. Ja miałam komplet (laparo + histero + drożność) w czerwcu zeszłego roku, oba jajowody wyszły drożne, bez żadnych patologii i pół roku później trafiła się cp. Spytałam dziś gina czy nie wystarczy zrobić samej drożności skoro laparo już miałam, ale powiedział że przy hsg nie widać dobrze czy jajowód nie został uszkodzony (już nie pamietam dokładnych słów jakich użył) i należy zrobić znów laparoskopię.
 
Do góry