reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Ja na Twoim miejscu nie rezygnowałabym. Słyszałam głosy, że czasem łatwiej jest zajść w takiej sytuacji, ale czy to prawda, nie wiem :D Decyzja należy do Ciebie. Powodzenia!
Dzieki za szybka odpowiedz. Mam troche watpliwości co do tego Ibupromu :( czy to moze miec poważne konsekwencje w postaci jakichs wad na tym etapie? Czy po prostu nie dojdzie do zaplodnienia/zagniezdzenia w razie nieprawidlowosci?
 
reklama
Dzieki za szybka odpowiedz. Mam troche watpliwości co do tego Ibupromu :( czy to moze miec poważne konsekwencje w postaci jakichs wad na tym etapie? Czy po prostu nie dojdzie do zaplodnienia/zagniezdzenia w razie nieprawidlowosci?
niestety nie znam się aż tak, ale może dziewczyny będą miały większą wiedzą w tym temacie :)
 
Hej dziewczyny, przyszłam z nowiną, ze dostałam tą pracę. Dorzucili jeszcze 6 stów do tego co chciałam xD
No ale teraz oczywiście muszę przerwać starania chociaż na kilka miesięcy...
Noooooo, moje gratulacje👏🏻👏🏻👏🏻🍾🤩 nie mogło być inaczej :) super, ze dorzucili wiecej niż chciałaś, to dobrze świadczy o firmie na przyszłość :) zdradzisz jaka branża? :)
 
Hej dziewczyny, przyszłam z nowiną, ze dostałam tą pracę. Dorzucili jeszcze 6 stów do tego co chciałam xD
No ale teraz oczywiście muszę przerwać starania chociaż na kilka miesięcy...
No wiec mowie chodź założymy już pazdziernikowy wątek 🤭🤭
Gratki! Kiedy zaczynasz ?

Świetnie, kocham excela ❤️😀 oby Ci tam było dobrze i niech to będzie początek serii dobrych zdarzeń w Twoim życiu 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
Jezu ja też kocham Excela. Na wszystko robie tabelki nawet na suple i cykl rozpisuje też w Excelu 😂😂 A wagę sobie w wykres zamieniam 😂😂😂😂
 
reklama
Do góry