reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Ale jak to? Dlaczego? Dlaczego masz według Mamy przestać na 2? I nie przychodzić? sorry jeśli coś ominęłam, ale nie rozumiem.
Tak jak @olka11135 pisze moja mama też uważa że w dzisiejszych czasach dwójka dzieci to już dużo. Jeśli chodzi o warunki to oboje z mężem mamy dobre prace, ja jeszcze oprócz etatu prowadzę swoją działalność, mamy duży dom i warunki na trzecie dziecko. Dziwie sie jej i nie rozumiem ale to przepaść pokoleniowa więc nawet nie dyskutuje z nią. Dla mnie rodzina zawsze była najważniejsza a praca jest na drugim planie choć cenie sobie swoją niezależność finansową i czas również dla siebie. Ale da się to wszystko pogodzić.
 
reklama
Tak jak @olka11135 pisze moja mama też uważa że w dzisiejszych czasach dwójka dzieci to już dużo. Jeśli chodzi o warunki to oboje z mężem mamy dobre prace, ja jeszcze oprócz etatu prowadzę swoją działalność, mamy duży dom i warunki na trzecie dziecko. Dziwie sie jej i nie rozumiem ale to przepaść pokoleniowa więc nawet nie dyskutuje z nią. Dla mnie rodzina zawsze była najważniejsza a praca jest na drugim planie choć cenie sobie swoją niezależność finansową i czas również dla siebie. Ale da się to wszystko pogodzić.
Kurcze, dziwne podejście. To znaczy ma prawo uważać co chce, tak jak i Ty masz prawo uważać co chcesz i żyć sobie zgodnie z tym. Nikomu nic do tego.
 
Tak jak @olka11135 pisze moja mama też uważa że w dzisiejszych czasach dwójka dzieci to już dużo. Jeśli chodzi o warunki to oboje z mężem mamy dobre prace, ja jeszcze oprócz etatu prowadzę swoją działalność, mamy duży dom i warunki na trzecie dziecko. Dziwie sie jej i nie rozumiem ale to przepaść pokoleniowa więc nawet nie dyskutuje z nią. Dla mnie rodzina zawsze była najważniejsza a praca jest na drugim planie choć cenie sobie swoją niezależność finansową i czas również dla siebie. Ale da się to wszystko pogodzić.
Mimo wszystko przykre to bo mama to mama, powinna być wsparciem ☹️. Ważne, że robisz swoje i dążysz do realizacji planów, marzeń.
 
Nie wiem czy był ten temat na wątku ale chciałam zapytać czy szczepiłyście się na covid? Miałyście potem jakieś zmiany w cyklu? Nie chcę uruchamiać lawiny komentarzy na plus lub anty.. po prostu pytam, ja osobiście przyjęłam drugą dawkę dwa dni przed pozytywnym testem( jeszcze nie byłam zafiksowana jak teraz bo to był 1cs) i poroniłam...wiem, że to mogło nie mieć żadnego wpływu ale ciekawa jestem Waszych opinii po prostu. Teraz cały czas zastanawiam się nad 3 dawką stąd pytanie
Jeżeli chodzi o mnie, to po pierwszej dawce odpuściłam na miesiąc starania, po drugiej się starałam i mialam ciążę biochemiczną. A po trzeciej dawce, mam poczucie, że mialam cykl bezowulacyjny, bo się mocno wydłużył i owulaki wychodziły takie sobie. Ale w kolejnym miesiącu było już ok.
 
Dziękuję <3
Miesiączki dlaej brak, ale już bardzo mocno boli brzuch i wczoraj miałam różowe plamienia, więc myślę, że przyjdzie dziś.
No ja właśnie dziś mam takie różowe plamienia ale nie boli mnie brzuch tylko ten jajnik z którego miała być owu. Tez myśle czy się dziś rozkręci czy jutro co nie wiem jak się do lekarza umówić…
Daj znać po rozmowie jak poszło !
 
reklama
O rany, ale nabazgroliłyście przez te dwa dni 😱
Hej ! U mnie mąż nie jest przekonany do in vitro wiec na razie chcemy zrobić badania immunologiczne i zobaczymy co dalej. Chciałam się umówić do dr Pasnika ale nawet nie wiem czy tam się da dodzwonić 🤦‍♀️
BF94F87F-F92B-4EFF-89E2-1FE12F87F20A.png

Zapisy ruszają w tym tygodniu.
Boze, ja się tak zwichrowałam w sobotę, ze całą niedzielę spałam i jeszcze dziś jestem nieswoja, to jednak prawda, ze po trzydziestce kac trwa dwa dni 😫
Nie bój nic, wszystkie pójdą na mamy tylko ja zostanę to na zawsze
Nawet tak nie pisz i nie myśl, na każdą z nas jest jakiś plan, jeszcze czeka nas coś dobrego… ❤️❤️❤️
 
Do góry