reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Kobietki, mam pytanko, do tych którym się już udało i nadal tutaj są. Jak u was ze śluzem po zapłodnieniu, zagnieżdżeniu? Susza, czy pojawia się kremowy? Robiłam research, ale nie ma jak informacja z pierwszej ręki.
 
Nie wiem czy był ten temat na wątku ale chciałam zapytać czy szczepiłyście się na covid? Miałyście potem jakieś zmiany w cyklu? Nie chcę uruchamiać lawiny komentarzy na plus lub anty.. po prostu pytam, ja osobiście przyjęłam drugą dawkę dwa dni przed pozytywnym testem( jeszcze nie byłam zafiksowana jak teraz bo to był 1cs) i poroniłam...wiem, że to mogło nie mieć żadnego wpływu ale ciekawa jestem Waszych opinii po prostu. Teraz cały czas zastanawiam się nad 3 dawką stąd pytanie
U mnie po 1 dawce cykl krótki 24 dniowy, po 2 dawce nic a po 3ciej CP ale to raczej przypadek 😔
 
Znośnego tygodnia dziewczyny! 😊 Ja pierwszy raz od używania testów owu miałam na peaku kreskę ciemniejszą niż testową. Do tego czułam wczoraj, ze bolą mnie jajniki i brzuch. Nie byłam na monitoringu ale mam nadzieje, ze wreszcie coś ruszyło z moja owulacja… teraz pozostało tylko czekać i nie tracić nadziei.. zakładając, ze owu mogła wystąpić wczoraj dobrze będzie jeśli duphaston zacznę brać od jutra? Czy już od dziś powinnam?
 

Załączniki

  • IMG_5425.jpg
    IMG_5425.jpg
    108 KB · Wyświetleń: 47
Kobietki, mam pytanko, do tych którym się już udało i nadal tutaj są. Jak u was ze śluzem po zapłodnieniu, zagnieżdżeniu? Susza, czy pojawia się kremowy? Robiłam research, ale nie ma jak informacja z pierwszej ręki.
U mnie po pozytywnym teście dużo sluzu bardziej gesty ale nie kremowy. Wkurzające to bo non stop miałam wrażenie że to okres.
 
jak się czujesz laska?
Dzis okropnie. Mam rwący ból stawów w lewej nodze. Napie*dala mnie biodro, kolano I kostka jednocześnie. Nie wiem czy to może mieć związek z CP czy z metotreksatem czy cholerny pech. Czasem miewałam taki ból kolana po przeciążeniu albo na zmianę pogody bo ogólnie to kolano mam chore ale kurła takiej kumulacji to nie miałam nigdy .... 😭😭😭
 
reklama
Do góry