reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Ja to w ogole z okna widze laboratorium, mam doslwnie 200m i tak sobie myśle moze
Iść pierwszy raz w życiu zrobić betę, ale potem sobie myśle - idz durna babo, na jakiej podstawie ? Kasę wydasz a zanim będzie wynik to okres się rozkręci.
Boże człowiek stary a głupi
ja żeby nie beta myślałbym że @ mi się przesunęła.
 
Hejka ja to teraz nie wiem co myśleć jestem 2 dzień po dodatnich testach owulacyjnych dziś 18dc oczywiście staraliśmy w te dni a dziś mam takie mdłości ze ledwo funkcjonuje ale to nie możliwe by tak szybko były objawy. Czy owulacja może powodować mdłości? Jestem po ciąży biochemicznej ktora Była w połowie marca.
 
QUOTE="MamaR, post: 22422565, member: 192074"]
@Ceonis jak sytuacja u Ciebie? Byłaś powtórzyć beta hcg?
[/QUOTE]
Nie byłam, obraziłam się na betę. A skoro rośnie co 48 h, to nawet gdyby cudem urosla to byłoby coś ponad 3, jak ostatnio miałam 1.53. Więc nadal negatywna. Robiłam tylko sikacza i dalej blada kreska, pewnie długo ovi się uyrzymuje
 
QUOTE="MamaR, post: 22422565, member: 192074"]
@Ceonis jak sytuacja u Ciebie? Byłaś powtórzyć beta hcg?
Nie byłam, obraziłam się na betę. A skoro rośnie co 48 h, to nawet gdyby cudem urosla to byłoby coś ponad 3, jak ostatnio miałam 1.53. Więc nadal negatywna. Robiłam tylko sikacza i dalej blada kreska, pewnie długo ovi się uyrzymuje
[/QUOTE]
Ale jak rośnie to znaczy że to nie pozostałość z ovitrelle 😉 To czekamy co przyniosą kolejne dni 😄
 
Nie byłam, obraziłam się na betę. A skoro rośnie co 48 h, to nawet gdyby cudem urosla to byłoby coś ponad 3, jak ostatnio miałam 1.53. Więc nadal negatywna. Robiłam tylko sikacza i dalej blada kreska, pewnie długo ovi się uyrzymuje
Ale jak rośnie to znaczy że to nie pozostałość z ovitrelle 😉 To czekamy co przyniosą kolejne dni 😄
[/QUOTE]
Jestem tak negatywnie nastawiona, że nie chce 😂 będę sikacze robiła, choć jutro powinnam dostać okres. No najdalej w środę.
 
reklama
Do góry