reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Ale jak to? Dlaczego? Dlaczego masz według Mamy przestać na 2? I nie przychodzić? sorry jeśli coś ominęłam, ale nie rozumiem.

Wiem, że nie do mnie 🙈 ale jako że mam podobna sytuacje ... dla mojej mamy 2 dzieci to już zq dużo. Tu nie chodzi o kasę czy cokolwiek. Po prostu jej zdaniem 1 dziecko to wystarczająco, 2 to już tłok, a powyżej 3 to patologia 😱
 
reklama
Dziewczyny proszę powiedzcie mi w jakich dniach cyklu zrobić poszczególnego badania,bo w internecie w różnych artykułach jest inaczej.
FSH , LH , PROLAKTYNA , ESTRADIOL , PROGESTERON. W przypadku AMH można chyba w każdym dniu cyklu?
 
Dziewczyny proszę powiedzcie mi w jakich dniach cyklu zrobić poszczególnego badania,bo w internecie w różnych artykułach jest inaczej.
FSH , LH , PROLAKTYNA , ESTRADIOL , PROGESTERON. W przypadku AMH można chyba w każdym dniu cyklu?
FSH LH - początki cyklu 2/3 dzień.
Prolaktyna, progesteron - po owulacji
Tez mi się wydaje ze AMH można w każdym, ale nie jestem pewna
 
Dziewczyny proszę powiedzcie mi w jakich dniach cyklu zrobić poszczególnego badania,bo w internecie w różnych artykułach jest inaczej.
FSH , LH , PROLAKTYNA , ESTRADIOL , PROGESTERON. W przypadku AMH można chyba w każdym dniu cyklu?
Prolaktyne bada sie tez w 2-3 dc. To zalezy co lekarz chce okreslic po wyniku badania.
 
Dziewczyny proszę powiedzcie mi w jakich dniach cyklu zrobić poszczególnego badania,bo w internecie w różnych artykułach jest inaczej.
FSH , LH , PROLAKTYNA , ESTRADIOL , PROGESTERON. W przypadku AMH można chyba w każdym dniu cyklu?
olka11135 ma fajna rozpiske na temat jakie badania i kiedy przy staraniach mozna wylonac. Moze wrzuci jeszcze raz😁.
 
@MartaS89

272910265_2109444662541325_5047150577651155528_n.jpg
 
reklama
Do góry