reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
O rany, ale nabazgroliłyście przez te dwa dni 😱

Zobacz załącznik 1386421
Zapisy ruszają w tym tygodniu.

Boze, ja się tak zwichrowałam w sobotę, ze całą niedzielę spałam i jeszcze dziś jestem nieswoja, to jednak prawda, ze po trzydziestce kac trwa dwa dni 😫

Nawet tak nie pisz i nie myśl, na każdą z nas jest jakiś plan, jeszcze czeka nas coś dobrego… ❤️❤️❤️
Boże dziękuje Ci dobra kobieto !
 
Boże dziękuje Ci dobra kobieto !
Proszę, trzeba sobie pomagać, bo jak nie my sobie wzajemnie, to kto nam pomoże ;) ? W razie gdyby się jeszcze nie udało to jest grupa na fb gdzie dziewczyny oddają terminy albo wystawiają na zmianę, np oddają termin w maju w zamian za późniejszy - jesteś na niej? Mogę Ci podesłać link.
 
Proszę, trzeba sobie pomagać, bo jak nie my sobie wzajemnie, to kto nam pomoże ;) ? W razie gdyby się jeszcze nie udało to jest grupa na fb gdzie dziewczyny oddają terminy albo wystawiają na zmianę, np oddają termin w maju w zamian za późniejszy - jesteś na niej? Mogę Ci podesłać link.
Nie mam fb 🤣 alembardzo dziękuje, 7 o 10 startuje do zapisów !
 
Nie mam fb 🤣 alembardzo dziękuje, 7 o 10 startuje do zapisów !
Mogłabyś założyć fikcyjne konto, ale niestety z takim Cię nie przyjmą, nie przyjmowane są konta „puste”, bez zdjęć itd, ogólnie wyglądające na fikcyjne. Chociaż ogólnie przyznam, ze warto tam być lecząc się immunologicznie, bo to skarbnica wiedzy, nie ma na fb chyba drugiej tak merytorycznej grupy. W każdym razie trzymam kciuki żeby udało Ci się do niego dostać i żeby pomógł ;) robiłaś już coś na własną rękę z pakietu tych badań, które zawsze zleca?
 
Mogłabyś założyć fikcyjne konto, ale niestety z takim Cię nie przyjmą, nie przyjmowane są konta „puste”, bez zdjęć itd, ogólnie wyglądające na fikcyjne. Chociaż ogólnie przyznam, ze warto tam być lecząc się immunologicznie, bo to skarbnica wiedzy, nie ma na fb chyba drugiej tak merytorycznej grupy. W każdym razie trzymam kciuki żeby udało Ci się do niego dostać i żeby pomógł ;) robiłaś już coś na własną rękę z pakietu tych badań, które zawsze zleca?
Żadnych badań immunologicznych nie robiłam ale kusi mnie żeby zrobić te z rozpiski od Oli, które tutaj krążą
 
Ja to w ogole z okna widze laboratorium, mam doslwnie 200m i tak sobie myśle moze
Iść pierwszy raz w życiu zrobić betę, ale potem sobie myśle - idz durna babo, na jakiej podstawie ? Kasę wydasz a zanim będzie wynik to okres się rozkręci.
Boże człowiek stary a głupi
 
Ja to w ogole z okna widze laboratorium, mam doslwnie 200m i tak sobie myśle moze
Iść pierwszy raz w życiu zrobić betę, ale potem sobie myśle - idz durna babo, na jakiej podstawie ? Kasę wydasz a zanim będzie wynik to okres się rozkręci.
Boże człowiek stary a głupi
to ja jak miesiac temu robilam pierwszy raz w zyciu bete bo mialam cień na teście to jak się okaząło, że negatywna to wlasnie tak się jechałam w głowie, ze co ja sobie myślałam w ogóle, i tylko hajs bez potrzeby wydałam.
 
to ja jak miesiac temu robilam pierwszy raz w zyciu bete bo mialam cień na teście to jak się okaząło, że negatywna to wlasnie tak się jechałam w głowie, ze co ja sobie myślałam w ogóle, i tylko hajs bez potrzeby wydałam.
A ja nie mam cienia. Tzn nawet nie robiłam. Ja to mam ostry cień mgły w głowie 🤦‍♀️
 
reklama
to ja jak miesiac temu robilam pierwszy raz w zyciu bete bo mialam cień na teście to jak się okaząło, że negatywna to wlasnie tak się jechałam w głowie, ze co ja sobie myślałam w ogóle, i tylko hajs bez potrzeby wydałam.
Ja od października latałam co miesiąc, żeby wiedzieć.. i co miesiąc 40 zł w błoto... W marcu odpuściłam ale za to testowałam jak głupia 🙈🙄
 
Do góry