reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Cześć, dziewczyny, ja wiem, że jest prima aprilis, i że nastroje raczej takie sobie, ale chciałam tylko powiedzieć, że pierwszy raz w życiu idę zaraz na betę. Robiłam dziś sikańca i coś tam przebija. Boję się strasznie kolejnego rozczarowania. Bałam się dziś nawet na test nasikać.
Wiem, że mało się tu udzielam i nie mogę prosić za bardzo o trzymanie kciuków za mnie, ale chcialam po prostu, żebyście wiedziały.
Takie wiadomości też tu są potrzebne, dajesz nadzieję, że nam się też w końcu uda 😉
 
Ja tez nie umiałam przez połowę życia, najchętniej spałabym do południa, szła spać nad ranem i wydawałam cała kasę tydzień po wypłacie, teraz nawet w wolne dni wstaję o 6 rano, chodzę spać z kurami a każdą złotówkę obejrzę 10 razy zanim wydam 😅 i nich mi ktoś powie, ze człowiek się nie zmienia z wiekiem 🥲
O to to to. Dobrze prawisz! Piona
 
Cześć, dziewczyny, ja wiem, że jest prima aprilis, i że nastroje raczej takie sobie, ale chciałam tylko powiedzieć, że pierwszy raz w życiu idę zaraz na betę. Robiłam dziś sikańca i coś tam przebija. Boję się strasznie kolejnego rozczarowania. Bałam się dziś nawet na test nasikać.
Wiem, że mało się tu udzielam i nie mogę prosić za bardzo o trzymanie kciuków za mnie, ale chcialam po prostu, żebyście wiedziały.
Ściskam kciuki i czekam na wynik!!
 
Wróciłam. Pęcherzyk z lewego jajnika wyparował, na prawym ma jakieś 21,5 może 22 mm, ale nie byłyśmy w stanie go dobrze pomierzyć bo schował się za jelitami i ni cholery nie dało się dziada odsłonić w pełni. Podobno, mam śluz w środku elegancki, ale na zewnątrz nic nie widać. Endometrium niecałe 10 mm. No i w sumie tyle
 
Wróciłam. Pęcherzyk z lewego jajnika wyparował, na prawym ma jakieś 21,5 może 22 mm, ale nie byłyśmy w stanie go dobrze pomierzyć bo schował się za jelitami i ni cholery nie dało się dziada odsłonić w pełni. Podobno, mam śluz w środku elegancki, ale na zewnątrz nic nie widać. Endometrium niecałe 10 mm. No i w sumie tyle
bierzesz Ovi czy samo pęka?
 
reklama
Do góry