reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
IMG_20220401_055323.jpg
to dopiero Prima Aprilis 😱
 
To i ja się witam 😁 Nie wiem jak to się stało, że musiałam wczoraj wyłączyć budzik (co mi się nie zdarza) i obudziłam się 30 minut później (dobrze, że moja podświadomość mi podpowiedziała, że coś nie tak), do tego mnie do kibla podgoniło i brzuszek mnie boli... Super się zaczęło... 😒
 
Dzień dobry.
Nadrobiłam wpisy od wczoraj i powiem wam, że to może jakieś przesilenie wiosenne czy coś. Dużo osób jakoś tak na wku..chodzi. U nas też ostatnie kilka dni trudne. Staremu tak cukier szalał, że ciężko było ogarnąć. On ma system ciągłe monitorowania glikemii i ostatnie noce to ciągle alarm bo za nisko albo alarm bo za wysoko.. I tak w kółko. A ja na 6 do pracy i jak zombie.. Mam nadzieję, że się już to uspokoi. Miały się zacząć seksy ale jesteśmy tak zmęczeni, że nie wiem czy coś z tego wyjdzie 🤷‍♀️ Dobrze, że już weekend za rogiem
Poza tym niech już będzie ciepło bo rano trzeba było czapki szukać 🤦‍♀️
 
reklama
Do góry