reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

@Blondi_87 kiedy testujesz? Bo jak już powiedziałam ten cykl musisz miec udany . Tyle relaksu nie może pójść na marne 🤣
Termin okresu wypada na 19.02 ale chyba ciężko będzie mi wytrzymać tak długo 🤣 nie wiem czy dłużej niż 16.02 dam radę wytrzymać 😁 z drugiej strony wciąż są dodatnie po ovitrelle więc może ten 16.02. będzie zbyt szybko żeby mieć pewność że już można to interpretować ☺️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Może został i puści w następnym cyklu dopiero,dlatego 3 dni krwawiłam tylko 🤔
Ja byłam na kontroli po okresie zaraz to ten niepekniety już się pięknie wchlonal i o dziwo nowy dominujący był już duży jakoś z odbicia doszło do szybszej owulacji niż zazwyczaj ☺️ niby zbyt szybką też niedobrze choć po monitoringu ginekolog uznała że mimo że bardzo krótki ten cykl to że wygląda na pełnowartościowy ☺️
 
Dziewczyny ja trochę odbiegnę od tematu, a pytanie kieruję do tych z Was, które miały ciąże biochemiczne i poronienia samoistne. W zeszły czwartek zaczęło się u mnie obfite krwawienie, beta 119, w poniedziałek na wizycie diagnoza ciąża biochemiczna, dr zrobiła usg, macica oczyszczona wszystko ok, ale dla pewności za kilka dni mam zrobić kontrolnie betę (w poniedziałek 14.02.). Niestety coś dzieje się nie tak, nie dość, że ciągle plamię to boli mnie brzuch. Do dzisiaj byłam pewna, że to mega wzdęcie, że aż kłuje, dzisiaj sobie z nim poradziłam i było ok. Nawet plamienie już prawie ustało. Ale po południu znowu plamienie i nawet krwawienie i kłujący, czasami mocny ból z prawej strony brzucha (być może jajnik). Czy któraś miała takie i tak długo dolegliwości po poronieniu samoistnym? Zaczynam się bać, że to pozamaciczna 😟 i że nie dotrwam do poniedziałku ☹️
Może pójdź dziś na betę zamiast stresować się do poniedziałku?
Po moim drugim biochemie krwawiłam i plamiłam na zmianę przez ok 2 miesiące. Jednak jeśli masz bardzo dokuczliwe bóle, to lepiej wiedzieć szybciej co się dzieje.
Z drugiej strony może już organizm szykuje się do owulacji i jajnik boli na owu. Nie zadręczaj się myślami. Sprobuj jeszcze dziś pójść na betę.
 
Cześć dziewczyny! Sorry, że tak wypalę poza tematem, ale muszę się pochwalić 😁 Niedawno był u mnie architekt i przywiózł pozwolenie na budowę! Czyli rozbudowujemy poddasze o kolejne pomieszczenie! Teraz tylko dziecka brak 🤣
Mamy mieszkanie dwupoziomowe w domu 4-ro rodzinnym (kupiliśmy je jakieś 4 lata temu), na dole mamy salon, łazienkę kuchnię i przedpokój, a na górze/na poddaszu 2 małe pokoje dzieciaków i sypialnię w kształcie litery "U". Poorzedni właściciele nie zabudowali całkiem poddasza i my wymyśliliśmy, że jak mamy ścianę w sypialni (która po drugiej stronie jest ślepą klatką schodową) to wywalimy tam drzwi przesuwne, zabudujemy podłogę i tam zrobimy sobie garderobę z sypialnią, a obecną sypialnię zaaranżujemy na pokój dziecka 😍 Dochodzi Nam 8m2 do metrażu 💪
 
Hej dziewczyny 🙋‍♀️ Z mężem staramy się od prawie 2 lat. Jesteśmy po 3 inseminacjach. Czekamy na wynik 3, ale lekarz nie dał nam zbyt dużej wiary że się uda, ponieważ było mało żywych plemników. W najbliższym czasie jedziemy do innej kliniki starać się o invitro. I tu moje pytanie. Na karcie zgłoszenia miałam badanie, które dziś wykonałam. Jest to prolaktyna. Mój wynik to 496.77mlu/l a zakres jest do 557.13mlu/l. Nie wiem co o nim myśleć. Niby w normie ale wysoki. @powinnam dostać w najbliższym tygodniu myślę że do środy.
 
Dziewczyny może głupie pytanie 🙈 jestem dzisiaj 6dpo i załóżmy że się implantuje, czy można uprawiać seks czy lepiej się wstrzymać przez jakiś czas? W necie różnie piszą, a że tak powiem jest wola w narodzie 😂😃
 
Dziewczyny może głupie pytanie 🙈 jestem dzisiaj 6dpo i załóżmy że się implantuje, czy można uprawiać seks czy lepiej się wstrzymać przez jakiś czas? W necie różnie piszą, a że tak powiem jest wola w narodzie 😂😃
Przyznam szczerze że smutno mi się zrobiło że staram się aż tak długo że przestałam się zastanawiac czy mogę coś robić 6 dpo słabo wierząc w sukces po tylu porażkach 😎
 
Dziewczyny może głupie pytanie 🙈 jestem dzisiaj 6dpo i załóżmy że się implantuje, czy można uprawiać seks czy lepiej się wstrzymać przez jakiś czas? W necie różnie piszą, a że tak powiem jest wola w narodzie 😂😃
Myślę że taki normalny seks, bez jakiegoś hardcore'u nie zaszkodzi, bo inaczej większości ludzkości by na świecie nie było ;)
 
reklama
Myślę że taki normalny seks, bez jakiegoś hardcore'u nie zaszkodzi, bo inaczej większości ludzkości by na świecie nie było ;)
Nie mam na myśli hardkoru, jedynie orgazm który może spowodować skurcze macicy :D bo właśnie natknęłam się w necie na takie info, a w sumie nie rozmawiałam o tym z ginem, a też wolałabym nie nabroić jeżeli coś się tam dzieje🤞
 
Do góry