reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Mam dziś dokładnie te same przemyślenia. Jak to do cholery działa, że wszyscy dookoła mają wpadki, dzieci poczęte dzień przed okresem, w trakcie okresu, przy stosowaniu antykoncepcji… dzieci mają ludzie pijący, palący, nie odżywiający się zdrowo 🙄😤 my od 9 miesięcy wiesiołek, inofem, fembion, ananasy, duphaston, wit b12, metformina, monitoringi u gina, seks codziennie, co dwa dni, świeca po, przed… w trakcie 😏 i cholera nic… 😣
A dajże spokój. Ja jak nieraz czytam gdzieś ile kobiety mają schorzeń i i tak zachodzą to mnie wkur**, że ja niby zdrowa a nie mogę zajść...
 
reklama
Ja mam to samo, już w ogóle nic nie myślę czy coś mogę coś czy nie - dopóki nie ma 2 kresek żyję zupełnie normalnie. A że nigdy nie miałam dwóch kresek to cóż xD
Dobrze wiedzieć że nie tylko ja już mam trochę wylane na comiesięczny 3. I 4. Tydzień tych potencjalnych ciąż 🤣 pozdrawiam sącząc winko na przełomie kolejnego 3/4 tyg 😂
 
Też się nad tym zastanawiam po 1.5 roku starań bez powodzenia ale z drugiej strony znakomita większość ludzi zachodzi w ciążę bez problemu :p.
To prawda... chociaż w mojej klinice niepłodności (mimo że nie lubię ich statystyk :p) mowa o 30% par, które napotykają jakiś problem. To jednak sporo. Na dodatek to się nawet zgadza w naszym najbliższym otoczeniu - na wszystkie ciążę wśród znajomych ok. 1/3 to efekty leczenia, in vitro lub skorzystania z pomocy dawcy. Nasz ginekolog dodała, że z tych 30% większość nie miewa takiego problemu, któremu nie dałoby się zaradzić. To jednak podnosi na duchu - jak słowa naszej lekarki podczas pierwszej wizyty: "Zrobicie badania, zobaczymy, co wykażą. W większości wypadków wszystko jest w porządku. A jeśli nie jest, to i tak Wam pomożemy".
 
Mam dziś dokładnie te same przemyślenia. Jak to do cholery działa, że wszyscy dookoła mają wpadki, dzieci poczęte dzień przed okresem, w trakcie okresu, przy stosowaniu antykoncepcji… dzieci mają ludzie pijący, palący, nie odżywiający się zdrowo 🙄😤 my od 9 miesięcy wiesiołek, inofem, fembion, ananasy, duphaston, wit b12, metformina, monitoringi u gina, seks codziennie, co dwa dni, świeca po, przed… w trakcie 😏 i cholera nic… 😣
Albo takie co mają np czwórkę dzieci, które mają trzech ojców....
 
reklama
Do góry