reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Wróciłam właśnie z zakupów i piękny, dorodny, hiszpański ananas patrzył na mnie z półki i wołał "wez mnie!" Ale obok leżały truskawki i tak sobie pomyślałam, dlaczego nie? Napewno tez pomogą w zagnieżdżeniu bo przecież szczęśliwa kobieta to szczęśliwa zygota 🤣 nie ? I tak oto truskawki wróciły ze mną do domu 🤷🏽‍♀️
Sorry musiałam się tym podzielić 🤣
Ależ Ci zazdroszczę tych owoców cały rok ❤️ W ogóle jak kiedyś weszłam do marketu w Hiszpanii to myślałam, ze oszaleje, nie wiedziałam w która stronę biec i co łapać najpierw 😂
 
reklama
Ależ Ci zazdroszczę tych owoców cały rok ❤️ W ogóle jak kiedyś weszłam do marketu w Hiszpanii to myślałam, ze oszaleje, nie wiedziałam w która stronę biec i co łapać najpierw 😂
Ja tak mialam na początku 🤣 jadłam Pomidory jak jabłka 🤣 teraz już się uspokoiłam 🤣
 
Wróciłam właśnie z zakupów i piękny, dorodny, hiszpański ananas patrzył na mnie z półki i wołał "wez mnie!" Ale obok leżały truskawki i tak sobie pomyślałam, dlaczego nie? Napewno tez pomogą w zagnieżdżeniu bo przecież szczęśliwa kobieta to szczęśliwa zygota 🤣 nie ? I tak oto truskawki wróciły ze mną do domu 🤷🏽‍♀️
Sorry musiałam się tym podzielić 🤣
o rany, weź wyślij! ❤️
 
Właśnie wróciłam z pracy, wzięłam poranne testy z łazienki do wyrzucenia a tam znów ta kreska.
Wiem ze po kilku godz się nie liczy ale już mnie to złości 😈
 

Załączniki

  • 2F02C684-BEB4-4175-868F-DBF071B8AB61.png
    2F02C684-BEB4-4175-868F-DBF071B8AB61.png
    206,4 KB · Wyświetleń: 100
reklama
Do góry