reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Ja dzisiaj mam wrażenie jakbym w śpiączkę zapadala... Chyba przez te pogodę. Nawet nie byłam w pracy (obecnie pracuje od poniedziałku o środy więc mam już weekend 🤣) spałam w nocy 10 godz w teraz nawet w drodze do ginekologa usnęłam w aucie i ledwie siedzę w poczekalni 😂 dobrze że mąż mógł zawiezc bo to 90 km w jedną str 😎
 
reklama
Siemanko!
Wiesz co, w okresie płodnym (gdzie podejrzewasz, że masz owulke) rób testy 2 razy dziennie, bo u niektórych dziewczyn pik jest króciutki i ciężko wyłapać. A najlepiej iść na monitoring do gina. No ale co ja będę się mądrzyć jak sama nigdy nie bylam xD
Tak, tak pewnie się wybiorę do gina, ale chciałam sama przejść przez cały cykl z testami owulacyjnymi, aby poznać trochę swój organizm i móc cokolwiek powiedzieć lekarzowi ;)
 
Może jak starcie się krótko to testy owulacyjne są ok, ale mi ginka powiedziała, żeby im nie ufać, bo tylko monitoring daje pewność. Zaznaczam, że ja mam PCOS wiec nie wiem jak u zdrowej kobiety, powiedziała, że test pokazuje wyzut LH, a taki wyrzut nie zawsze uruchamia owulacje - u mnie to się sprawdziło, miałam na teście grube krechy, a na wizycie powiedziała, ze obydwa jajniki śpią w tym cyklu
 
Może jak starcie się krótko to testy owulacyjne są ok, ale mi ginka powiedziała, żeby im nie ufać, bo tylko monitoring daje pewność. Zaznaczam, że ja mam PCOS wiec nie wiem jak u zdrowej kobiety, powiedziała, że test pokazuje wyzut LH, a taki wyrzut nie zawsze uruchamia owulacje - u mnie to się sprawdziło, miałam na teście grube krechy, a na wizycie powiedziała, ze obydwa jajniki śpią w tym cyklu
u mnie przy pcos bylo tak samo, owulaki się nie sprawdzily totalnie, nieraz apka wylapala pik a okazalo sie, ze nie owuluje naturalnie wiec to pic na wode ;)
Ta bluza jest mega kozacka 🤩
co nie? 🤩
 
Czy ma któraś z Was doświadczenie ze stymulacją clo przy późnych owulacjach? Ile dni po odstawieniu clo występuje u Was owulacja?
 
Może jak starcie się krótko to testy owulacyjne są ok, ale mi ginka powiedziała, żeby im nie ufać, bo tylko monitoring daje pewność. Zaznaczam, że ja mam PCOS wiec nie wiem jak u zdrowej kobiety, powiedziała, że test pokazuje wyzut LH, a taki wyrzut nie zawsze uruchamia owulacje - u mnie to się sprawdziło, miałam na teście grube krechy, a na wizycie powiedziała, ze obydwa jajniki śpią w tym cyklu

Nawet monitoring nie daje pewności [emoji6] pewność daje tylko ciąża. A testy owu przy PCOS faktycznie często się nie sprawdzają. Nawet bez PCOS czasem się nie sprawdzają. Ale wielu osobom są przydatne [emoji2368] wystarczy sobie to zweryfikwoac. Test owulacyjny wskazuje nie na owulacje, a właśnie na wyrzut LH, po którym powinna nastąpić owulacja. Powinna, ale nie musi. Zasada ich działania jest dość klarowna, nie widzę powodu do zarzucania im nieprawidłowości [emoji16]
 
reklama
Wróciłam właśnie z zakupów i piękny, dorodny, hiszpański ananas patrzył na mnie z półki i wołał "wez mnie!" Ale obok leżały truskawki i tak sobie pomyślałam, dlaczego nie? Napewno tez pomogą w zagnieżdżeniu bo przecież szczęśliwa kobieta to szczęśliwa zygota 🤣 nie ? I tak oto truskawki wróciły ze mną do domu 🤷🏽‍♀️
Sorry musiałam się tym podzielić 🤣
 
Do góry