reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Ja mam od zeszłego roku zakopane śpioszki na dnia szafy. Kupiłam, żeby "przyciągnąć ciażę"... żenada ze mnie
Ja mam otulacz do fotelika kupiony w tym samym celu ;). Zamierzam go dać bombelkow brata jak do końca kwietnia u nas się w tej kwestii nic nie ruszy. Miałam dać na gwiazdkę ale nie byłam na to gotowa psychicznie :p.
Także nie żenada ;).
 
Ja w tym miesiącu byłam tak pewna , ze nawet łóżeczka oglądałam 🤣 poniosło mnie
Ja już nawet w sklepach nie patrzę w te stronę…
Chciałabym zająć czymś innym głowę ale nie jestem w stanie 🙄
Niby mamy teraz remont nowego mieszkania na głowie, zajob w pracy ale ja o niczym innym nie myśle tylko o dziecku 🙄
Wstaje i myśle o dziecku, kładę się i myśle o dziecku, non stop - 100% mojego czasu to pochłania.
I zaczynam się zastanawiać czy te stymulowane cykle na pewno mi pomagają :/
Skoro mam normalnie owulację i bez nich a przez te monitoringi tylko się nakręcam i nie umiem wyluzować :/
Wczoraj się na mojego starego wkurzyłam ze chce iść z kolega na wódkę w przyszły piątek (z którym się bardzo długo nie widział) bo ja mam w pt owulacje mieć 🙄
Dla mnie przy tych stymulowanych cyklach nie ma luzu, mimo ze jest przyjemność z seksu to ja i tak mam z tylu głowy ze to ten czas…
Naprawdę tak to pisze i czytam i tylko się utwierdzam w tym, ze zwariowałam na tym punkcie i dobrze ze się umówiłam do psychologa…
 
Ja już nawet w sklepach nie patrzę w te stronę…
Chciałabym zająć czymś innym głowę ale nie jestem w stanie 🙄
Niby mamy teraz remont nowego mieszkania na głowie, zajob w pracy ale ja o niczym innym nie myśle tylko o dziecku 🙄
Wstaje i myśle o dziecku, kładę się i myśle o dziecku, non stop - 100% mojego czasu to pochłania.
I zaczynam się zastanawiać czy te stymulowane cykle na pewno mi pomagają :/
Skoro mam normalnie owulację i bez nich a przez te monitoringi tylko się nakręcam i nie umiem wyluzować :/
Wczoraj się na mojego starego wkurzyłam ze chce iść z kolega na wódkę w przyszły piątek (z którym się bardzo długo nie widział) bo ja mam w pt owulacje mieć 🙄
Dla mnie przy tych stymulowanych cyklach nie ma luzu, mimo ze jest przyjemność z seksu to ja i tak mam z tylu głowy ze to ten czas…
Naprawdę tak to pisze i czytam i tylko się utwierdzam w tym, ze zwariowałam na tym punkcie i dobrze ze się umówiłam do psychologa…
A nie masz wrażenia, że leki do stymulacji wpływają na Twój nastrój? Bo ja mam wrażenie, że jestem bardziej emocjonalna i płaczliwa. Oczywiście może to być zbieg okoliczności ale ;).
 
Ja mam od zeszłego roku zakopane śpioszki na dnia szafy. Kupiłam, żeby "przyciągnąć ciażę"... żenada ze mnie
Jaka tam żenada! Metoda "Sekret" w praktyce ;-) Ja tak przyciągnęłam sobie prawo jazdy... :p. Ale z dzieckiem jakoś trudniej idzie... Chociaż z drugiej strony - prawko zdałam za trzecim razem... Może zatem muszę poczekać na trzecią inseminację...
 
reklama
Dziewczyny a ten to chyba pozytywny 🙂 czyli najlepiej działać dzisiaj i jutro tak ?
 

Załączniki

  • IMG20220210105700.jpg
    IMG20220210105700.jpg
    2,7 MB · Wyświetleń: 95
Do góry