reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Dwa dni temu tez zrobiłam test wieczorem , nie wiem po co🤣 odstawiłam go bo nic nie było. Rano jak wstałam wzięłam żeby wyrzucić a tak delikatny cień. Dał mi nadzieje ale niestety był najprawdopodobniej felerny.
 

Załączniki

  • D1F03A64-63BA-41FE-B821-B65BD35205F9.jpeg
    D1F03A64-63BA-41FE-B821-B65BD35205F9.jpeg
    62,6 KB · Wyświetleń: 127
reklama
Hej
26dc właśnie zrobiłam dwa testy.
Oba negatywne, mialam nadzieje ze coś pyknęło tym razem. Piersi i jajniki bolą mnie od tygodnia. Nigdy tak wcześniej nie miałam. Owulacja była , bzykanko było. Miałam dać mężowi test pozytywny na walentynki a teraz do dostanie chyba test na badanie 🤣
Tez miałam takie plany ale właśnie kończę miesiączkę 🙈
A mój ma dzisiaj badanie 😂
Oczywiście 3mam kciuki żeby jeszcze coś wyszło ❤️
 
Dwa dni temu tez zrobiłam test wieczorem , nie wiem po co🤣 odstawiłam go bo nic nie było. Rano jak wstałam wzięłam żeby wyrzucić a tak delikatny cień. Dał mi nadzieje ale niestety był najprawdopodobniej felerny.
Nie odczytuje po czasie bo niepotrzebnie się nakręcam, już kilka razy tak miałam ze się kreska później pojawiła a w ciąży nie byłam nigdy 🤷‍♀️
 
Z tymi rodzinnymi to różnie bywa. Podam Ci przykład miałam ogólnego, który wystawiał mi skierowanie na badanie TSH i różne inne badania naprawdę co chciałam to dawał skierowanie jeśli to było poparte oczywiście jakimiś dolegliwościami czy chorobami. Musiałam zmienić ogólnego i nagle zdziwienie bo mówię, że mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy i ostatnio się źle czuje, a on do mnie, że da skierowanie do endokrynologa mówię mu, że na wizytę czeka sie bardzo długo i czy mogę prosić o skierowanie na badania, a jak będą złe wyniki to pójdę prywatnie żeby było szybciej, a on że nie bo ma ograniczoną ilość i może komuś będzie bardziej potrzebne, że on tak nie może rozdawać skierowań na badania jak się komuś podoba 🤷‍♀️
Dzięki za info. Ja kiedyś chodziłam do lekarza POZ który wprawdzie dał skierowanie na jakieś badanie ale musiałam się wytłumaczyć po co i dlaczego. Na tarczycę co prawda dawał ale musiałam za każdym razem do niego iść, pokazywać kartę wizyt i dopiero dał. Teraz poszłam do innego i ten o dziwo starszy gość nie pytał po co mi tylko dal, a jak powiedziałam jak sprawa u mnie z tarczyca wygląda to wystawił skierowanie na badanie tarczycy cykliczne co 2 tyg. Mogę z niego korzystać ile chce byle termin zachowywać 2 tyg między badaniami. Także super. Widocznie jest tak, że zależy na kogo się trafi. Natomiast o limitach nie słyszałam.
 
Dwa dni temu tez zrobiłam test wieczorem , nie wiem po co🤣 odstawiłam go bo nic nie było. Rano jak wstałam wzięłam żeby wyrzucić a tak delikatny cień. Dał mi nadzieje ale niestety był najprawdopodobniej felerny.
Nie ufaj tej kresce, też miałam kilka razy, że po czasi był cień, ale nigdy to nic nie znaczyło.
 
reklama
Do góry