reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Cześć!
@Zazuu trzymam za kciuki za twoje starania. Pomyślałam, że trzymanie kciuków teraz to lepszy moment niż testowanie, bo jeśli się uda to test jest czystą formalnością.

Swoją drogą, może któraś z was zamawiała z allegro superczułe ciążowe sikane pinki i jakieś wielopaki (np 30 sztuk) owulaków od jednego sprzedawcy i ułatwiłaby mi szukania takiego? Nie jestem aż tak leniwa, tylko aż tak wkurwiona, że zanosi się na kolejne takie zakupy 😤
Ja kupiłam testy strumieniowe w rossman.
Zadziałały. W 10 dniu nic , 11 nic , 12 blada kreska, 13 rano i wieczorem grube krechy , 14 i 15 dzień blade kreski
 

Załączniki

  • BFBFF2F5-064A-4ECE-A1E7-B779B5DECFB4.png
    BFBFF2F5-064A-4ECE-A1E7-B779B5DECFB4.png
    159,4 KB · Wyświetleń: 51
Robiła może któraś z Ws cytologie ostatnio? Ile czekałyście na wynik? Ja już 2 tygodnie czekam i nic... Jak robiłam jakiś czas temu to po ok 10 dniach miałam.
W Luxmedzie w Krakowie robiłam.
 
Robiła może któraś z Ws cytologie ostatnio? Ile czekałyście na wynik? Ja już 2 tygodnie czekam i nic... Jak robiłam jakiś czas temu to po ok 10 dniach miałam.
W Luxmedzie w Krakowie robiłam.
ja na NFZ miałam się zgłosić po 30 dniach po wynik 🤣 Ale to na kasę chorych, więc wiesz... 😜
 
OMG... JA z nfz malo mam do czynienia i jakos nie tesknie
To czekam cierpliwie, 2 tygodnie mijaja wlasnie wiec moze zaraz beda
 
reklama
Do góry