reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Trzymam za Was wszystkie laski kciuki!!!



Gdyby nie Wy dalej bym zwlekała z tym badaniem, myśląc , ze nie trzeba.. bo skoro raz się udało to uda i drugi.Mój mąż odebrał wyniki i niestety niezbyt optymistyczne - wyszla nieprawidłowa budowa i teratozoospermia w uwagach, androloga umówi jutro. Czy któraś z Was tez miała taki przypadek? W załączeniu wyniki
 
Trzymam za Was wszystkie laski kciuki!!!



Gdyby nie Wy dalej bym zwlekała z tym badaniem, myśląc , ze nie trzeba.. bo skoro raz się udało to uda i drugi.Mój mąż odebrał wyniki i niestety niezbyt optymistyczne - wyszla nieprawidłowa budowa i teratozoospermia w uwagach, androloga umówi jutro. Czy któraś z Was tez miała taki przypadek? W załączeniu wyniki
Daj załącznik, bo chyba coś nie wyszło :)
 
Nie chcą się załączyć zdjęcia, ogolnie plemniki prawidłowe 2 % wady główki 98, a ruchliwość 53%
 
Tu jest czesc
 

Załączniki

  • 7C854311-4FB6-46F6-9AEF-06327696FDB2.jpeg
    7C854311-4FB6-46F6-9AEF-06327696FDB2.jpeg
    97,4 KB · Wyświetleń: 70
Dziewczyny a ja się z kolei zastanawiam czy w 26dc przy przyjmowaniu luteiny przez 10 dni 50mg x3 (w pon skończyłam, we wt robiłam progesteron) wynik 13 nie jest za niski? Niby owulacja była ale jak byłam ja potwierdzić to lekarz szukał cialka żółtego niby coś tak widział, szukał płynu w zatoce niby coś tam widział ale bez 100% pewności… tak długo szukał ze znalazł mięśniaka na macicy 🙄
W zeszłym cyklu jak robiłam prog to miałam prawie 23 na Luteinie i tez w 26dc badanie.
Jak myślicie? Była owu? Bo ja mam wrażenie ze ten wynik jest za niski po luteinie ale specjalista nie jestem stad pytanie do Was :)
Dziewczyny napiszcie coś proszę 😘
 
reklama
Do góry