reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
O 19 (o ile nie będzie znowu opóźnienia)... A Ty? I co próbujecie tych inseminacji? Coś wskazuje na to, że inseminacja da szansę?
No ja mam wszystkie badania w normie i nigdy nie miałam problemów z owulacją (ten cykl, w którym mi tak zależy jest pierwszy, w którym mam takie jazdy, także chciałam tu złożyć serdeczne podziękowania mojej psychice), więc szanse są. Ale przy tej samej liczbie monitoringów, badań i obecnych cenach lotów to chetnie dołożyłabym 50% i poszła w in vitro, bo jednak szanse 3x większe. No ale jak się nie da to się męczymy tu…
 
Aby jeszcze gwarancja powodzenia była 🙄🙄🙄 nawet chwili bym się nie zastanawiała.

Zastrzyk robiłam 07.01 wiec licze, ze owulacja była 08.01, zatem 8dpo. Testuję w sobotę 22.01 i już mnie nosi 🙄🙄 szkoda, ze to nie działa tak, ze jednego dnia seks a drugiego ciąża tylko tyyyyle to wszystko trwa😝
No ja robiłam zastrzyk późnym wieczorem 3.01,a 5.01 o 18 już było po, więc albo 4 albo 5.01,policzyłam 5,żeby mnie nie korciło testować za wcześnie 😀 także 11-12 dpo. I wyjątkowo ze spokojem w tym cyklu podchodzę, ale jak zobaczyłam że dziś 11dpo, to powolutku zaczęłam się nakręcać i odliczać xD także testuję w środę, bo jestem jeszcze na duphastonie przez 10dni.
 
Jesteś otyła albo masz po prostu odstający brzuch ;)? Chyba tylko w takich kategoriach da się to stwierdzić. Jeśli podejrzewasz, że jesteś w ciąży to po prostu zrób test zamiast rozważać takie rzeczy. Będzie jednoznacznie wiadomo.
Ja mam odstający brzuch, a jestem szczupła i tylko od mojego fizjoterapeuty usłyszałam że wyglądam jakbym była w ciąży, ale tak żartobliwie :D Zwłaszcza że wie jakie problemy z kręgosłupem mam. No i sama do siebie tak czasem mówię... Jedno że względu na moją posturę/budowę ciała, z drugiej że mam bardzo słabe mięśnie głębokie brzucha i pewnie stres/kortyzol swoje dołożyły bo tak to zawsze byłam wysportowana. Muszę się za to wziąć, bo mi samej to przeszkadza... Ale całe szczęście że jeszcze od nikogo innego nic takiego nie usłyszałam, bo nie wiem jak bym zareagowała :p
 
No ja mam wszystkie badania w normie i nigdy nie miałam problemów z owulacją (ten cykl, w którym mi tak zależy jest pierwszy, w którym mam takie jazdy, także chciałam tu złożyć serdeczne podziękowania mojej psychice), więc szanse są. Ale przy tej samej liczbie monitoringów, badań i obecnych cenach lotów to chetnie dołożyłabym 50% i poszła w in vitro, bo jednak szanse 3x większe. No ale jak się nie da to się męczymy tu…
Ja też nie mam żadnych zdiagnozowanych problemów, mój mąż ma nasienie ok. I tak już 19ty cykl się bujamy. Szanse niby są cały czas ale tyle czasu się nie udało, że ja po prostu zaczynam wątpić w samodzielny sukces i zaczynam nastawiać się na sukces z udziałem medycyny. 🙃
@lady_in_blue a monitoring mam jutro 12:35 i we wtorek o 10:10. Tak, żeby było różnorodnie ;)
To będę trzymać kciuki i dawaj znać!
 
reklama
Jestem szczupła, uslyszlam po prostu że po moich oczach widać że jestem w ciąży.
chyba chodzi Ci o to że mowi się ze kobieta w ciąży promienieje😊 ja Wam powiem ze mialam cos takiego ze nagle mi kolezanka zaczela wyglądać tak jakoś inaczej... nie wiem jak to opisać😅 i po czasie się okazało ze jest w ciąży... wiec moze cos w tym jest 🤭🤭
 
Do góry