reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Tak :)

Ja to myślę że to jest rozbój w biały dzień, że na NFZ nikt mi tego monitoringu nie chciał zrobić :p.

Ale tak serio, ekonomicznie będzie szybko podejść do in vitro - jednorazowo duży koszty ale policzyć te wszystkie monitoringi...
To będę trzymać kciuki za wtorek siedząc w swojej kolejce ;)
O której masz monitoring?
Ja chciałam od razu in vitro, bo przy tym ile z tym jazdy i szarpania i kosztów, ale nie chcieli się zgodzić bez 3 inseminacji wcześniej :(
 
reklama
Cześć dziewczyny jestem tutaj nowa, mam pytanie czy wierzycie w takie coś, że ludzie którzy nie znają kogoś mówią, że ta czy ta osoba jest w ciąży tak tylko z wyglądu? Córka np ostatnio ciągle mi się pyta kiedy rodze, i od paru osób w pracy slyszalam że wyglądam jakbym w ciąży była. Co Wy na to?
 
Tak :)

Ja to myślę że to jest rozbój w biały dzień, że na NFZ nikt mi tego monitoringu nie chciał zrobić :p.

Ale tak serio, ekonomicznie będzie szybko podejść do in vitro - jednorazowo duży koszty ale policzyć te wszystkie monitoringi...
Aby jeszcze gwarancja powodzenia była 🙄🙄🙄 nawet chwili bym się nie zastanawiała.
Dziś 11dpo, więc napięcie rośnie :) A Ty?

My też takie podstawowe, może ciut więcej parametrów, ale nie tak rozszerzone jak dziewczyny tu nie raz wrzucały. Nasze wyniki podobnie chyba do waszych :)
Zastrzyk robiłam 07.01 wiec licze, ze owulacja była 08.01, zatem 8dpo. Testuję w sobotę 22.01 i już mnie nosi 🙄🙄 szkoda, ze to nie działa tak, ze jednego dnia seks a drugiego ciąża tylko tyyyyle to wszystko trwa😝
 
Cześć dziewczyny jestem tutaj nowa, mam pytanie czy wierzycie w takie coś, że ludzie którzy nie znają kogoś mówią, że ta czy ta osoba jest w ciąży tak tylko z wyglądu? Córka np ostatnio ciągle mi się pyta kiedy rodze, i od paru osób w pracy slyszalam że wyglądam jakbym w ciąży była. Co Wy na to?
Nie da się rozpoznać tak o. Nie wiem czy nie jestes np. otyła.. Ja kiedyś myslalam, ze moja pacjentka jest w ciazy a ona była po prostu taka otyła. Więc po wyglądzie Nie da się stwierdzić że się jest w ciazy jeśli chodzi o początkowe tygodnie. Więc sama chyba powinnas wiedziec czy jesteś w ciazy xd
 
To będę trzymać kciuki za wtorek siedząc w swojej kolejce ;)
O której masz monitoring?
Ja chciałam od razu in vitro, bo przy tym ile z tym jazdy i szarpania i kosztów, ale nie chcieli się zgodzić bez 3 inseminacji wcześniej :(
O 19 (o ile nie będzie znowu opóźnienia)... A Ty? I co próbujecie tych inseminacji? Coś wskazuje na to, że inseminacja da szansę?
Aby jeszcze gwarancja powodzenia była 🙄🙄🙄 nawet chwili bym się nie zastanawiała.

Zastrzyk robiłam 07.01 wiec licze, ze owulacja była 08.01, zatem 8dpo. Testuję w sobotę 22.01 i już mnie nosi 🙄🙄 szkoda, ze to nie działa tak, ze jednego dnia seks a drugiego ciąża tylko tyyyyle to wszystko trwa😝
Jakby dawali gwarancję to myślę, że wiele z nas by zapytało gdzie podpisać :D. Ale w gruncie rzeczy poniżej 35 robi życia in vitro daje bardzo duże szanse.
 
Cześć dziewczyny jestem tutaj nowa, mam pytanie czy wierzycie w takie coś, że ludzie którzy nie znają kogoś mówią, że ta czy ta osoba jest w ciąży tak tylko z wyglądu? Córka np ostatnio ciągle mi się pyta kiedy rodze, i od paru osób w pracy slyszalam że wyglądam jakbym w ciąży była. Co Wy na to?
Jesteś otyła albo masz po prostu odstający brzuch ;)? Chyba tylko w takich kategoriach da się to stwierdzić. Jeśli podejrzewasz, że jesteś w ciąży to po prostu zrób test zamiast rozważać takie rzeczy. Będzie jednoznacznie wiadomo.
 
Jakby dawali gwarancję to myślę, że wiele z nas by zapytało gdzie podpisać :D. Ale w gruncie rzeczy poniżej 35 robi życia in vitro daje bardzo duże szanse.
Ja ani mój partner nie mamy żadnych „ale” względem invitro i ustaliliśmy, ze jeśli do końca 2022 nam się nie uda to będziemy chcieli się poddać tej metodzie :)
 
reklama
Ja ani mój partner nie mamy żadnych „ale” względem invitro i ustaliliśmy, ze jeśli do końca 2022 nam się nie uda to będziemy chcieli się poddać tej metodzie :)
Eh, trzymam kciuki żeby to nie było konieczne 🤞.

Ja myślę, że nawet do końca 2022 nie wytrzymam :p. Do wakacji góra, 2 lata starań mi wystarczą.
 
Do góry