reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Człowiek się jednak uczy całe życie, że są jakieś standardy krwawienia :D
Prawda?
Oni mnie podstępem wzięli. Mówili, ze to po to, żeby wykluczyć polipy, torbiele i policzyć pecherzyki antralne. A jak się okazało, ze tu wszystko ok to uznali, ze mam za grube endometrium jak na ten dzień krwawienia (znaczy nie złuszcza się tak szybko jak chcą) i dawaj powtórka z rozrywki 2 dni później.
 
reklama
Macie problem z nasieniem? Mój narzeczony co prawda robił badania i były ok, ale bardzo okrojone i jeśli w tym cyklu się nie uda to pójdzie znów, tym razem zrobi rozszerzone.
Tak, najprawdopodobniej to jest przyczyną niepowodzeń. Chociaż między pierwszymi wynikami (gdzie nie kwalifikowały się nawet do inseminacji) a ostatnimi (październik 2020) jest kolosalna różnica, duża poprawa. No ale jak nie było ciąży, tak nie ma.
 
No dokładnie. A szukanie miejsca na monitoring w niedzielę tez jest super.
Ja w tym cyklu byłam już 5 razy. A dziś 10/11dc. Kolejny monitoring jutro. I następny we wtorek. Dzień świstaka, rozważam zwariowanie.

A endometrium piękne 9mm, śluz w szyjce jest, wszystko gotowe tylko ta mała leniwa buła nie chce rosnąć.
Ano, u mnie Endo 8.5mm przy tych pecherzykach 14-15mm. Płacisz za każdy monitoring? Bo ja po 200 PLN za wizytę.
 
Ano. Muszę zapytać czy nie mają jakiegoś pakietu :D
Ale myślałam, że w Warszawie najdrożej, a tu proszę. Czyli Ty we wtorek?
Tak :)
To ja myślałam, ze moje 150zl w Łodzi to dużo 😲😲
Ja to myślę że to jest rozbój w biały dzień, że na NFZ nikt mi tego monitoringu nie chciał zrobić :p.

Ale tak serio, ekonomicznie będzie szybko podejść do in vitro - jednorazowo duży koszty ale policzyć te wszystkie monitoringi...
 
reklama
Ovitrelle. Ja właśnie zrobiłam żeby później nie zachodzić w głowę czy ewentualna kreska do jeszcze zastrzyk czy już ciąża :) w którym jesteś dpo? :)
Dziś 11dpo, więc napięcie rośnie :) A Ty?
Macie problem z nasieniem? Mój narzeczony co prawda robił badania i były ok, ale bardzo okrojone i jeśli w tym cyklu się nie uda to pójdzie znów, tym razem zrobi rozszerzone.
My też takie podstawowe, może ciut więcej parametrów, ale nie tak rozszerzone jak dziewczyny tu nie raz wrzucały. Nasze wyniki podobnie chyba do waszych :)
 
Do góry