reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

My załapaliśmy się na darmowe badania w ramach akcji „tata” i dopiero po fakcie okazało się, ze w wynikach było mało aspektów uwzględnionych, takie normalne, właściwe badania są chyba trochę bardziej rozbudowane? Załączam wyniki

Faktycznie bida. Faktycznie zwykle badanie nasienia występuje w wersji podstawowej i kompleksowej/rozszerzonej i tej pierwszej nie ma sensu robić [emoji16] plus są jeszcze inne badania, dlatego zastanawiałam się czy mówiąc rozszerzone masz na myśli coś więcej (jakieś fragmentację czy inne takie).
 
reklama
@coca a jak tam u Ciebie się sprawy mają? Staracie się czy pozwoliliście póki co sprawom płynąć własnym nurtem? :)

Działamy [emoji6] byłam na dwóch wizytach w poradni leczenia niepłodności (takiej na NFZ) i ich założenie jest takie - powtarzamy badania nasienia + fragmentacja, jeśli nasienie jest ok to sugerują stymulację+inseminacje. Robiłam jeszcze pare swoich badań i zanim podejmiemy jakieś decyzje 25.02 mamy wizytę w klinice niepłodności i tam się jeszcze skonsultujemy.

A dziś póki co jestem 6dpo [emoji23]
 
Ja też nie mam żadnych zdiagnozowanych problemów, mój mąż ma nasienie ok. I tak już 19ty cykl się bujamy. Szanse niby są cały czas ale tyle czasu się nie udało, że ja po prostu zaczynam wątpić w samodzielny sukces i zaczynam nastawiać się na sukces z udziałem medycyny. 🙃
W pierwszą ciążę zaszłam po ok 2.5 roku starań. Wszystko było ok i aż tyle to trwało bez udziału medycyny 😵‍💫 od maja 2012 a w ciąży byłam w listopadzie 2014, poniżej w 2 ciaże zaszłam bardzo szybko. Niespełna rok po porodzie. Ciekawe jak będzie tym razem.
 
reklama
Ja mam 7dc ale żadne siły nie wróciły 🙈 dalej mam awersje pokarmowe ale wina stresu pewnie..co nie zmienia faktu że też na owulaki czekam i q10 ma dziś przyjść 😄
 
Do góry