reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Jak on wpływa u Ciebie na ból? [emoji51]
Zmniejsza :D nie wiem, może to placebo, ale pytałam znajomych i mają tak samo. Może przez to, że ten kubeczek stale "rozpycha" od środka nie muszę już łykać leków rozkurczowych. W każdym razie jak go zapominam i lecę pierwszy dzień na podpaskach to ból wraca
 
Przyłączę się i ja. Cześć dziewczyny 😊 śledzę wątek już od jakiegoś czasu ale dopiero teraz nabrałam odwagi, żeby zostawić tu po sobie ślad 😊 przeszłam poronienie zatrzymane w październiku tego roku, teraz z mężem staramy się ponownie. Oby ten nadchodzący rok był lepszy dla nas wszystkich! 😊
 
Po pierwszym dniu i nocy jestem zadowolona z podpasek wielorazowych, ale dziś dzień największego krwawienia więc zobaczymy czy mi zachwyt nie minie 😉
 
reklama
Zmniejsza :D nie wiem, może to placebo, ale pytałam znajomych i mają tak samo. Może przez to, że ten kubeczek stale "rozpycha" od środka nie muszę już łykać leków rozkurczowych. W każdym razie jak go zapominam i lecę pierwszy dzień na podpaskach to ból wraca

Jak ja używałam to nic nie pomagał [emoji16] przecież on nie wchodzi do macicy, wiec raczej na jej skurcze nie działa. No ale super, ze u Ciebie są takie efekty!
 
Do góry