reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Szczerze to jeszcze nie robilam badań AMH. Ale zdaje sobie sprawę ze chyba 32 lata na pierwszą ciążę to ostatni dzwonek.. Z resztą każdy w otoczeniu mi tłucze że juz dawno powinnam, ze zegar tyka, ze im pozniej tym trudniej.. I choć staram sie luzować to wiem ze juz nie mam 20 lat
o matko chyba powinnam się obrazić. Zaszłam w pierwszą ciążę w wielki 33, teraz mam 36 i staram się o drugie dziecko. Czyli wg tego co mówisz moje marzenia to już zupełna utopia??? To Twoje życie, przestań słuchać innych ludzi, „sfrustrowanych miernot” 🙉🙉🙉
 
reklama
Musisz nauczyć ludzi wokół siebie, że Twoje życie to tylko Twoja sprawa.
Nikt nie ma prawa wtrącać się w Twoje plany na powiększenie rodziny, ani komentować tego jak Wam to idzie.
Ja mam 30 lat, 3 poronienia za sobą i prawie 3 lata starań.
Gdybym pozwoliła ciekawskim komentować to jak nam idzie robienie dzieci pewnie bym już była w psychiatryku
No to mnie pocieszyłaś! Mloda jesteś, piona!
Bo jak to bywa, wszyscy u mnie w rodzinie ciążę pierwsze w wieku 20-22 lat. Widze te spojrzenia i teksty które bolą.. Ze my "spieszymy sie z dzieckiem jak ze ślubem", ze sie nie doczekamy w takim tempie itd... Słabe. Ale ludzie lubią budować się wywyższając się. Niby wypuszczam drugim uchem ale potem patrze w lustro i słyszę z tylu głowy te komentarze...

Trzymam kciuki za drugiego słodkiego bobaska!!
 
reklama
Do góry