reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Cześć dziewczyny 😊 u mnie dzisiaj 19dc. Jutro mam iść na proga,niestety tempka niska no ale.... Dla świętego spokoju zrobię bo w środę i tak mam gina, usg ma też zrobić żeby sprawdzić co tam się dzieje. Reszta badań po @. A nawiązując do waszej rozmowy, ja place 28,90 za badanie proga w Warszawie😅
Chyba przylecę w takim razie do wawy 😂😂
 
reklama
Mnie zawsze trochę bawi tekst "beta prawdę ci powie" 😁 nie mówię tego złośliwie, po prostu zawsze wtedy przed oczami mam taką cygankę co wróży z ręki 😂
no ja wiem np, że zawsze jak się robi test to dziewczyny polecają od razu iść na betę, ale ja to jestem zwolennikiem, że dopiero jak serio widać coś na teście to dopiero idę. I tak na becie byłąm cały 1 raz w życiu :p
 
no ja wiem np, że zawsze jak się robi test to dziewczyny polecają od razu iść na betę, ale ja to jestem zwolennikiem, że dopiero jak serio widać coś na teście to dopiero idę. I tak na becie byłąm cały 1 raz w życiu :p
To ja mam to samo, raz, że szkoda mi kasy a dwa, że nie chce mi się łazić tam co miesiąc. W domu wygodniej 😁
 
reklama
Do góry