reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
@Bibi89 sikłaś coś rano??
Nie mam testów bo wszystkie wysikałam jednak wczoraj 😂😂😂 ale byłam na becie... 97euro beta plus progesteron 😱😱😱 ja nie wiem gdzie ja widzialam info ze 18euro beta kosztuje w Hiszpanii 😂😂😂 dzis będę mieć wyniki. Martwię się progesteronem bo od piątku wciąż mam to plamienie, skąpe, brązowe ale wciąż jest... zobaczymy, mam nadzieje ze to plamienie takie około okresowe bo wczoraj powinnam dostać @
 
Nie mam testów bo wszystkie wysikałam jednak wczoraj 😂😂😂 ale byłam na becie... 97euro beta plus progesteron 😱😱😱 ja nie wiem gdzie ja widzialam info ze 18euro beta kosztuje w Hiszpanii 😂😂😂 dzis będę mieć wyniki. Martwię się progesteronem bo od piątku wciąż mam to plamienie, skąpe, brązowe ale wciąż jest... zobaczymy, mam nadzieje ze to plamienie takie około okresowe bo wczoraj powinnam dostać @
Boże, ale emocje!! Czekam razem z Tobą <3
 
A w razie co masz jakiegoś proga?
Nie mam testów bo wszystkie wysikałam jednak wczoraj [emoji23][emoji23][emoji23] ale byłam na becie... 97euro beta plus progesteron [emoji33][emoji33][emoji33] ja nie wiem gdzie ja widzialam info ze 18euro beta kosztuje w Hiszpanii [emoji23][emoji23][emoji23] dzis będę mieć wyniki. Martwię się progesteronem bo od piątku wciąż mam to plamienie, skąpe, brązowe ale wciąż jest... zobaczymy, mam nadzieje ze to plamienie takie około okresowe bo wczoraj powinnam dostać @
 
A w razie co masz jakiegoś proga?
Mam, tutaj można proga bez recepty kupić 😂
Jak dostanę wynik i będzie nisko to będę dzwonić do lekarza może mnie jakiś przyjmie. Bo jednak na własną rękę brać to strach...
Boże, ale emocje!! Czekam razem z Tobą <3
Ja wogole jakoś tego nie czuje 😂😂 ale też trzymam kciuki za wynik 😂🤞
 
Nie mam testów bo wszystkie wysikałam jednak wczoraj 😂😂😂 ale byłam na becie... 97euro beta plus progesteron 😱😱😱 ja nie wiem gdzie ja widzialam info ze 18euro beta kosztuje w Hiszpanii 😂😂😂 dzis będę mieć wyniki. Martwię się progesteronem bo od piątku wciąż mam to plamienie, skąpe, brązowe ale wciąż jest... zobaczymy, mam nadzieje ze to plamienie takie około okresowe bo wczoraj powinnam dostać @
Trzymam kciuki za piękne wyniki ❤️✊
 
Nie mam testów bo wszystkie wysikałam jednak wczoraj 😂😂😂 ale byłam na becie... 97euro beta plus progesteron 😱😱😱 ja nie wiem gdzie ja widzialam info ze 18euro beta kosztuje w Hiszpanii 😂😂😂 dzis będę mieć wyniki. Martwię się progesteronem bo od piątku wciąż mam to plamienie, skąpe, brązowe ale wciąż jest... zobaczymy, mam nadzieje ze to plamienie takie około okresowe bo wczoraj powinnam dostać @
bosz ta cena 😵‍💫 obawiam się ze w DE może być to samo, okazuje się ze Polska to laboratoryjne El Dorado 😄 trzymam kciuki! Ja jeszcze tydzień czekania
 
reklama
Do góry