reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Dziewczyny, kiedy robiłybyście betę? 12go dc był ten pęcherzyk 30mm pękający. Chciałam sobie zrobić razem z progiem 7 dni po owu ale to rozumiem ze musiałabym jutro a to na betę chyba dużo za wcześnie jeszcze?

Zrobić możesz, ale mała szansa że coś wyjdzie ;) i tak trzeba będzie ewentualnie powtórzyć
 
reklama
20220320_202204.jpg

Ja se tak kończę weekend xD
 
Już się nie odzywam chyba drugi tydzień, ale ostatnio życie chce mnie przeciorać i przetestować ile jeszcze wytrzymam 😅
Zapisałam się na histeroskopie i, uwaga, mam termin na 8.04, ale jestem chyba 10 na liście rezerwowej 😂 no śmiech na sali.
A w zeszłym tygodniu okazało się, ze w połowie maja mam mieć zabieg kardiologiczny, wiec nie mogę być w ciazy, chociaż w moim przypadku to żaden problem 😅
Także zacznijmy kolejny tydzień jakimiś pozytywami! 😊
 
Już się nie odzywam chyba drugi tydzień, ale ostatnio życie chce mnie przeciorać i przetestować ile jeszcze wytrzymam 😅
Zapisałam się na histeroskopie i, uwaga, mam termin na 8.04, ale jestem chyba 10 na liście rezerwowej 😂 no śmiech na sali.
A w zeszłym tygodniu okazało się, ze w połowie maja mam mieć zabieg kardiologiczny, wiec nie mogę być w ciazy, chociaż w moim przypadku to żaden problem 😅
Także zacznijmy kolejny tydzień jakimiś pozytywami! 😊
Taaaak, jestem za tym, żeby tydzień zaczął się lepiej, niż to co przyniósł nam ten :)
 
Cześć. Staram się i ja :) W tym miesiącu, 7dpo wstałam z tak silnym bólem brzucha, że nie poszłam do pracy i pomagało tylko leżenie na boku. A i to nie do końca. Pierwszy raz tak miałam. Dodam, że bolał cały brzuch a nie podbrzusze. Wyklucza to implantacje? Test 9dni po stosunku wyszedł negatywny...
 
Ostatnia edycja:
Cześć. Staram się i ja :) W tym miesiącu, 7dpo wstałam z tak silnym bólem brzucha, że nie poszłam do pracy i pomagało tylko leżenie na boku. A i to nie do końca. Pierwszy raz tak miałam. Dodam, że bolał cały brzuch a nie podbrzusze. Wyklucza to implantacje? Test 9dni po stosunku wyszedł negatywny...
Hej!
Nie, nie wyklucza to implantacji. Taki ból brzucha może tak naprawdę znaczyć wszystko i nic.
Ile jesteś dpo teraz?
 
reklama
Do góry