reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Te czekanie na SORze jest najgorsze. Siedzisz, czekasz kilka godzin aż ktoś łaskawie Ci pomoże bądź najbliższym. Ja w pandemii z bratem byłam, siedziałam 9h. Niczego się nie dowiedzieliśmy i zatrzymali go na obserwacji... Współczuję 😩🥵
Jest 17 a on biedny nawet jeszcze nic nie jadł...
Tak w ramach ciekawostki to jest moja pierwsza wizyta na SORze w życiu 😎
 
reklama
Te czekanie na SORze jest najgorsze. Siedzisz, czekasz kilka godzin aż ktoś łaskawie Ci pomoże bądź najbliższym. Ja w pandemii z bratem byłam, siedziałam 9h. Niczego się nie dowiedzieliśmy i zatrzymali go na obserwacji... Współczuję 😩🥵
Łaskawie? Bez przesady. Jakby odliczyć nieuzasadnione przypadki to pomoc nastąpiłaby znacznie szybciej. Niestety, pewne rzeczy nie zależą od medyków ;)

I nie mowie rzecz jasna o waszym przypadku, tylko niestety w praktyce to właśnie tak funkcjonuje. Podobnie się ma rzecz z karetkami. Za mało ludzi…
 
Jak tam mija wam sobota dziewczyny? My se starym od 3 godzin mamy imprezkę na ostrym dyżurze 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ zaraz tu jajo zniosę... stary się przytruł juz tydzień temu i nadal mu nie odpuszcza, biedny ledwo funkcjonuje wiec go zmusiłam do wizyty w szpitalu i tam sobie siedzimy i czekamy ....
O matko, to i tak, że tydzień wytrzymał 🙈
 
Te czekanie na SORze jest najgorsze. Siedzisz, czekasz kilka godzin aż ktoś łaskawie Ci pomoże bądź najbliższym. Ja w pandemii z bratem byłam, siedziałam 9h. Niczego się nie dowiedzieliśmy i zatrzymali go na obserwacji... Współczuję 😩🥵
Co do czekania to sie zgadzam. Mój mąż rok temu (luty 2021) czekał 7h ze skomplikowanym złamanie stawu skokowego. A jak go przyjęli to czekał dwie godziny na wypis. W poniedziałek stawił się do szpitala na operacje to czekał na przyjęcie 8h mimo ze kazali nam przyjechać o 7 aby przyjęli go na czco na badania. Paranoja. 🙈
A operacje miał mieć we wtorek, ale codziennie przekładali i po mojej awanturze zrobili wkoncu w czwartek. A w piatek wyszedl. Ten szpital nas wykończył tak jak nasza służba zdrowia. 😅
 
Wróciłam niedawno od ginki z monitoringu. Pytała, czy brałam ten Aromek i jak, i ja powiedziałam że 2, 6 dzień. Zrozumiała, że brałam w 2 i 6 dniu, a ja brałam od 2 do 6 🙈 zapytała tylko, czy nie miałam brać w 2 i 7, ale powiedziałam, że może mi się coś pokręciło. Nie wyprowadzałam jej z błędu, nadal myśli, że to był 2 i 6 jak brałam. I uwaga! Pierwszy raz mam dominujący pęcherzyk! 15 mm 😀 Gin powiedziała, że jest w szoku, bo zwykle pacjentki reagują w 3 cyklu leczenia, a ja mam w 1 😂 bo to pewnie dlatego, że brałam jak Zazuu kazała a nie ginekolozka 😂
W poniedziałek mam przyjść jeszcze na moni, czy urósł, poprosiłam o ovitrelle i przepisala. W poniedzialek mi powie, kiedy mam sobie ovi podać.
Jestem szczęśliwa, jakbym co najmniej w ciąży była 😁 cieszę się po prostu, że po tylu miesiacach bez owulacji coś się ruszyło. Wiem, że to nie gwarantuje sukcesu od razu, ale cieszę się nawet z tak małego 😊😊
 
Łaskawie? Bez przesady. Jakby odliczyć nieuzasadnione przypadki to pomoc nastąpiłaby znacznie szybciej. Niestety, pewne rzeczy nie zależą od medyków ;)

I nie mowie rzecz jasna o waszym przypadku, tylko niestety w praktyce to właśnie tak funkcjonuje. Podobnie się ma rzecz z karetkami. Za mało ludzi…
zwłaszcza jak lekarz się spóźnia 3 godziny 😂 I pielegniarki nie mogą się do niwgo dodzwonić i nikt nie wie czy w ogóle będzie 😂 Musiałam wtrącić, bo tak właśnie było gdy czekałam z córką na SOR ze złamaną ręką - czekaliśmy tak na chirurga 🤦‍♀️Ale zgodzę się, że to przez brak personelu
 
reklama
Biere, zwiększyła mi ginka dawkę na 2x1[emoji33]
A kupiłam sobie na ten cykl też miovelie nac i zastanawiam się czy brać czy odpuścić żeby nie przegiąć
Ja tez mam 2x1 i to acc, przy 28 dniowych cyklach owulacja wtedy wypada mi Ok 12dc. Plusem jest oczywiście króciutki cykl :)
Jak tam mija wam sobota dziewczyny? My se starym od 3 godzin mamy imprezkę na ostrym dyżurze 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ zaraz tu jajo zniosę... stary się przytruł juz tydzień temu i nadal mu nie odpuszcza, biedny ledwo funkcjonuje wiec go zmusiłam do wizyty w szpitalu i tam sobie siedzimy i czekamy ....
Mi mija wyśmienicie, poszłam na 6 do pracy i wróciłam 5min temu. Miałam być 8 godzin ale wszystko się zesralo i byłam 13 🤦🏻‍♀️ Padam na ryj, zaraz naleję sobie full wody do wanny i będę tak leżeć póki się nie pomarszczę jak rodzynka 🛁🛁🛁 miałam iść do kumpeli na urodziny ale już sobie darowałam 🤷🏻‍♀️
 
Do góry