reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Robiłam progesteron razem z pierwsza beta i powiedział ze miałam na dobrym poziomie choć mi się wydaje ze niski właśnie był. Nie dał mi nic kazał dalej się starać. Jak do pol roku jeszcze nie zajdę to mam wtedy przyjść i będziemy myśleć nad badaniami. Ogólnie hormony mam w normie bo badałam glukozę i insulinę tez.
Ja też mam dobre badania hormonalne, prog 7dpo też był jakieś 13-15, więc teoretycznie ok, ale lekarz powiedział, że to nic nie znaczy, bo jednego dnia mogę mieć 15, a drugiego 0 i wtedy ciąża nie ma szans. Więc łykam ten duphaston profilaktycznie.
 
reklama
Ja też mam dobre badania hormonalne, prog 7dpo też był jakieś 13-15, więc teoretycznie ok, ale lekarz powiedział, że to nic nie znaczy, bo jednego dnia mogę mieć 15, a drugiego 0 i wtedy ciąża nie ma szans. Więc łykam ten duphaston profilaktycznie.
No właśnie a ja miałam 9,54 i stwierdził ze jest Ok. Eh sama nie wiem czy iść jeszcze do niego by mi przepisał w razie czego duphaston. Mam w domu jeszcze 10 tabletek ale to mało.
 
Biere, zwiększyła mi ginka dawkę na 2x1[emoji33]
A kupiłam sobie na ten cykl też miovelie nac i zastanawiam się czy brać czy odpuścić żeby nie przegiąć
Bierzesz jeszcze w tym cyklu aromek? Ja pisałam do swojej ginki czy mam brać, no bo mamy probowac tej iui, odpisała, ze w tym cyklu mam jeszcze brać.
 
Hej. Może mi poradzicie jestem tutaj nowa. Również staramy się z mężem o dziecko. W dniach w których miała pojawić się miesiączka, pojawiło się plamienie które trwało 3 dni, bez bóli jakie mam przy miesiączce. Od tego plamienia minęło dwa dni robiłam rano test i wyszedł negatywny czy jest on wiarygodny?.
 

Załączniki

  • IMG_20220319_131928.jpg
    IMG_20220319_131928.jpg
    510,9 KB · Wyświetleń: 108
Jest
Hej. Może mi poradzicie jestem tutaj nowa. Również staramy się z mężem o dziecko. W dniach w których miała pojawić się miesiączka, pojawiło się plamienie które trwało 3 dni, bez bóli jakie mam przy miesiączce. Od tego plamienia minęło dwa dni robiłam rano test i wyszedł negatywny czy jest on wiarygodny?.
 
Hej. Może mi poradzicie jestem tutaj nowa. Również staramy się z mężem o dziecko. W dniach w których miała pojawić się miesiączka, pojawiło się plamienie które trwało 3 dni, bez bóli jakie mam przy miesiączce. Od tego plamienia minęło dwa dni robiłam rano test i wyszedł negatywny czy jest on wiarygodny?.
Pare dni po terminie miesiączki to powinny wyjść dobrze widoczne kreski, gdyby była ciąża
 
reklama
Jak tam mija wam sobota dziewczyny? My se starym od 3 godzin mamy imprezkę na ostrym dyżurze 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ zaraz tu jajo zniosę... stary się przytruł juz tydzień temu i nadal mu nie odpuszcza, biedny ledwo funkcjonuje wiec go zmusiłam do wizyty w szpitalu i tam sobie siedzimy i czekamy ....
Te czekanie na SORze jest najgorsze. Siedzisz, czekasz kilka godzin aż ktoś łaskawie Ci pomoże bądź najbliższym. Ja w pandemii z bratem byłam, siedziałam 9h. Niczego się nie dowiedzieliśmy i zatrzymali go na obserwacji... Współczuję 😩🥵
 
Do góry